Найвірніші, найревнивіші і найвітряніші знаки Зодіаку

Хто ж виходить на перший рядок за цими рисами темпераменту?

На думку провідних астрологів існує ряд представників знаків Зодіаку, які виділяються своїми рисами характеру і внутрішніми якостями. З них було обрано найвірніші, найревнивіші і найвітряніші. Зараз ми з вами дізнаємося, хто ж з усіх представників виходить на перший рядок за цими рисами темпераменту.

Найвірніші знаки Зодіаку

Раки вважаються найвірнішими, оскільки вони однолюби і цінують сімейний затишок і ідилію. Вони віддають всю свою душу любові і ніколи не зраджують. Ще до вірних представників  Зодіаку можна віднести Водоліїв і Овнів. Відстають за рівнем вірності, але все ж вірні знаки – Козороги і Стрільці.

Найревнивіші знаки Зодіаку

Ревнощі властиві кожній людині, але деякі знаки Зодіаку особливо ревниві і деколи просто не можуть контролювати свої емоції. До них належать Тельці, Раки і Козероги. Особливо Тельці і Раки, бо вони справжні власники. Сильно ревнують також і Терези, але зазвичай вони абсолютно не показують виду, а тримають все в собі.

Найбільш вітряні знаки Зодіаку

Скорпіони і Близнюки вибиваються в лідери вітряних представників знаків Зодіаку. Скорпіони хоч і власники, але самі вважають, що можуть собі дозволити розвіятися на стороні. Що ж стосується Близнюків, то тут проблеми вже у власному характері і невизначеності. Близнюків завжди двоє: один хоче бути вірним і хорошим сім’янином, а інший завжди тягне першого на розваги, авантюри і нові екстремальні відчуття.

До вітряних також належать Риби, але вони настільки добре продумані, що про їхню невірність часом ніхто навіть не підозрює. Діви вітряні до тих пір, поки не зустрінуть справжню любов. Але в свободі вони дуже люблять розваги і міняти партнерів, як рукавички.

Існують також нетипові знаки Зодіаку, які не можна записати до цих пунктів.

А ви в якому списку?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector