Ангеліна Іванівна невістку не любила. Якась вона, ця Таня, неправильна

Костик довго добивався уваги від Тані. Дівчина спочатку ігнорувала свого прихильника, але потім зжалилася над ним.

Мати хлопця, Ангеліна Іванівна, ніяк не могла зрозуміти, що її син знайшов у тій дівчині. Вона була абсолютно непоказною, на відміну від її вродливого і працьовитого Костика.

Навіщо йому здалася така кар’єристка? Дружина має про сім’ю думати, а не про роботу. От вона свого часу одразу зайнялася побутом і вихованням дитини. Ангеліна Іванівна підпрацьовувала до обіду, а потім хутко мчала додому, щоб приготувати обід та верею своєму чоловікові.

Натомість Таня була затятим трудоголіком. Саме через це вона не мала часу на особисте життя. Якби не наполегливість Костика, то так би і залишилася одна.

Дівчина знала, що свекруха недолюблює її. Тим паче та ніколи не приховувала своїх зауважень. Таня розуміла, що для Ангеліни Іванівни ідеальною парою синові стала б така ж домогосподарка. Тоді б Костика був в надійних руках.

Однак поруч з Танею на нього чекали домашні обовязки і магазинні пельмені. Однак він і не був проти. Чоловік приходив з роботи раніше, ніж дружина і брався за приготування вечері та прибирання.

Проте ситуація стала важчою, коли Таня дізналася про вагітність. На молоду маму чекав ще один сюрприз: двійня. Наближалися не легкі часи.

Річ в тім, що дівчина не розраховувала на декретну відпустку. Вона все прорахувала і сподівалася, що зможе частково поєднувтаи роботу з вихованням одного малюка. Однак тепер їх буде двоє і місія здавалася нездійсненною.

Натомість Костик радів, що незабаром стане батьком доньки і сина. Думка про материнство також робила Таню щасливою, але вона ніяк не могла вирішити, що робити з роботою.  Відмовитися від неї дівчина не могла.

Ангеліна Іванівна мріяла про роль бабусі, але це не зупиняло її перед докорами невістці:

– Таню, досить з тебе твоїх конференції і документів. Зосередься на малюках.

Інколи її висловлювання були не такими приємними:

– Та тобі зовсім байдуже на немовлят! Хіба так важко піти у заслужену відпустку?

Бувало, що жінка говорила й таке:

– Жах! Дітки ще не народилися, а їхній матері на них вже начхати. Мабуть, ти і грудьми відмовишся їх годувати!

У той час Таня навіть не здогадувалася, як їм буде важко розриватися між кар’єрою і дітьми. Перших пів року материнства пролетіли для неї, немов у тумані.

Дівчина була зразковою матір’ю: уважною, люблячою, турботливою. Вона робила все можлива для своїх близнюків. Костик допомагав дружині. Не меншу участь у вихованні брала й бабуся. Хоча свекруха дратувала своїми незапланованими візитами, але її допомога була цінною й важливою.

Ангеліні Іванівні не давало спокою те, що невістка продовжує працювати. Їй не подобалося, що Таня проводить за комп’ютером кожну вільну мить. 

– Годі пильнувати роботу. Краще займися доглядом за собою. Я не здивуюся, якщо мій Костик знайде собі іншу, – попереджала свекруха.

Проте на Таню такі слова не діяли, бо вона була впевнена у своєму чоловікові.

Коли малюкам виповнився рік, молода матуся отримала лист.

– Костю, а мене запросили  на нагородження з нагоди професійного свята, – раділа Таня.

– Це чудова новина! Вітаю, – підтримував дружину чоловік.

– Але це далека поїздка, бо церемонія буде відбуватися в столиці. Вечірній дрес-код, телебачення.

Тоді Костик завагався. Він знав, що сам не впорається з дітьми. Матір Тані саме захворіла, а просити свекруху про допомогу – собі дорожче. Проте дівчині так хотілося бути присутньою на цьому нагородженні.

– Гаразд. Я зараз зателефоную і відмовлюся, – сумно відказала Таня.

Костик полегшено зітхнув. Він ще жодного разу сам не залишався з близнюками навіть на один день, а що говорити про цілих три?

Того ж вчора в гості до подружжя завітала Ангеліна Іванівна. Вона ніби відчувала, що потрібно навідатися до сина.

Свекруха своїм пильним оком одразу побачила поганий настрій невістки. Вона швидко дізналася, в чому справа.

– Телефонуй і кажи, що ти будеш! – впевнено заявила Ангеліна Іванівна. – Бронюй квитка на літак, а завтра зранку ми їдемо на пошуки найкрасивішого плаття. 

– Це неможливо, – почала відмовлятися Таня. – Я не можу залишити Костика одного з дітьми.

– Не хвилюйся, я допоможу. Разом ми впораємося. Ти заслужила на цю поїздку!

Усю дорогу в столицю Таня думала про те, яка в неї все ж хороша свекруха. Вона була їй вдячна за розуміння. Хоча Ангеліна Іванівна не підтримувала погляди Тетяни і часто критикувала її, але змогла поставити бажання невістки на перше місце.

Тим часом бабуся няньчилася з онуками і слідкувала за часом, щоб не пропустити трансляцію нагородження по телебаченню.

Свекруха в потрібний час ввімкнула канал. На дивані розмістилися діти й чоловік Тані. Вони спостерігали за нею на екрані і захопливо дивилися на неймовірну сукню, яку допомогла вибрати Ангеліна Іванівна. 

– Оце наша Таня молодець, – відказала жінка. – І близнюків встигла виховати, і про роботу не забула.

Ангеліна Іванівна досі не розуміла пріорітетів невістки, але все одно нею пишалася.

А як ви вважаєте, чи можна поєднувтаи материнство з кар’єрним ростом?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector