Сьогодні Ліда дізналася, що чоловік має іншу. Вона твердо вирішила не влаштовувати концертів

Чоловік Ліди закрутив роман з молоденькою масажисткою, яка була красивою на вроду, стрункою і ласою до коштовних подарунків.

Власне через це вони й попалися. Адже Роман повів свою пасію в ювелірний магазин по нові прикраси. Чоловік не знав, що там працювала давня подруга його дружини. Вона обслужила “солодку парочку”, а ввечері покликала Ліду на чашку кави.

Дружина відчувала себе спустошеною. Навіщо чоловік продовжує обманювати її, якщо знайшов собі іншу? Чому не подає на розлучення?

Спочатку Ліда ніяким чином не давала зрозуміти, що їй про все відомо. Вона вирішила, що помста повинна бути жорстокою і неочікуваною. Хоча й помстою це назвати було важко. Дівчина вирішила, що розлучатися з Романом не буде, а лише провчить свого судженого. Звичайно, для його коханки також мав бути хороший урок.

Ліда записалася на прийом до масажистки-розлучниці. Вона прорахувала все до дрібниць, щоб водночас зірвати її побачення з Романом.

Дівчина спеціально прийшла пізніше, ніж вони домовлялися. Через це коханці довелося затриматися. За правилами салону вона не мала права відмовити своєму клієнту в наданні послуг.

Тим часом Анна постійно блимала очима на годинник. Спішила.

– Я розумію, що своїм запізненням тепер затримую вас. Може, я б вас підвезла, куди потрібно, щоб спокутувати провину? – з удаваною доброзичливістю запропонувала Ліда.

– Та ні, – ввічливо відказала Анна. – Я викличу собі таксі.

– Все ж, я наполягаю, – не вгавала Ліда.

– Гаразд, домовилися, – зраділа Анна.

– Ось це ваша? – кинула пальцем масажистка на припарковану машину під салоном.

– Так, сідайте, – сказала Ліда.

Усю поїздку Ліда розповідала про свою ідеальну сім’ю. Вона хвалилася своїм чоловіком, який був готовий носити її на руках і постійно дарував коштовні подарунки. Анна похмуро слухала, а потім запитала:

– А як би ви відреагували на те, що ваш чоловік зраджує вам?

– Чоловікові я б нічого не сказала. Хай гуляє стільки, скільки хоче. Я ж знаю, що він все одно до мене повернеться. А от з коханкою була б інша розмова. З нею поговорив би мій тато. Він у мене впливовий чоловік. Думаю, ви розумієте, що я маю на увазі.

Анна одразу змінилася на обличчі. Здається, вона почала шкодувати про те, що погодилася на роль коханки.

– Якось після нашого весілля, – далі вела Ліда свої вигадані розмови, – Роман оступився і сильно поплатився за це. Мій тато першим про це дізнався і про все подбав. Після цього чоловік тиждень лежав в лікарні, а про ту дівчину до сьогодні ніхто нічого не чув.

– Вона жива? – перелякано запитала Анна.

– Звичайно! Можливо, не до кінця здорова…Та сам винна, правда? 

– Ага, – нервово буркнула Анна. – Ми на місці. Дякую, що підвезли! – скоро вигукнула дівчина і втекла геть.

Ліда не могла насміятися з жарту, який провернула. І як тільки можна було в це так легко повірити?

Дівчина заспокоїлася і видихнула. З однією проблемою розібралася. Залишилося провчити Романа. Звісно, про впливового батька вона все вигадала, але брат-боксер у неї все ж є. От нехай він і проведе виховну бесіду.

А як би ви вчинили на місці жінки?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector