Головний ключ до серця жінки за знаком Зодіаку

Астрологічні поради про те, як підібрати головний ключ до серця жінки за її знаком Зодіаку.

Серед чоловіків побутує думка, що жіночу логіку просто неможливо зрозуміти, не кажучи вже про те, щоб підібрати до жіночого серця заповітний ключик. Хоча в цьому немає ніяких складнощів, потрібно всього лише знати знак Зодіаку своєї дами. Зірки наділяють кожну представницю певним характером, поглядами і ставленням до життєвих позиціях. Астрологічні поради допоможуть чоловічій статі вирішити проблему того, як прийти до загальної гармонії і взаєморозуміння з обраною супутницею.

Овен

Жінки цього знака завжди є активними. І підібрати до її серця ключ не складе проблем. Досить того, що у неї слід дізнатися її улюблене заняття і справу. А потім цим захопленням запропонувати зайнятися разом. Представниці наділені деякими чоловічими рисами характерами, і зав’язати з ними спілкування не стане перешкодою. Чоловікові потрібно бути сміливим і рішучим, тоді вийде завоювати серце цієї дівчини.

Телець

Представниці цього знаку тягнуться до тих чоловіків, з яким вони відчувають повний душевний комфорт. Для них важливо, щоб їх обранець завжди міг контролювати свої емоції, мати почуття гумору і бути щедрим. Жадібність і дріб’язковість вони зневажають у всіх проявах, і як тільки побачать подібну рису, здатні навіть закінчити відносиниЧоловікам потрібно щиро відповідати на почуття своєї дівчини і постійно дивувати її різними способами. І головне, не давати їй приводу для ревнощів.

Близнюки

Своїми секретами привабливості ці жінки не поділяться ніколи, але їх можна згодом розгадати. Тому представниць цього знака приваблюють безтурботні і розумні чоловікиОсновний типаж при виборі свого коханого – чоловік з цікавим хобі і глибоким світоглядом. А щоб довше залишатися з дівчиною, потрібно змиритися з її шкідливими звичками. І не потрібно для неї створювати рамки обмеження – вона просто цього не потерпить, це тільки призведе до краху.

Рак

Щоб привернути до себе дівчину цього знака, потрібно мало – не давати їй приводу для ревнощів. І чим менше вона почне влаштовувати істерик, тим надовше в її душі оселиться спокій. У відносинах прекрасна стать цінує ніжність і щирість, яку їй може дати тільки справжній джентльмен. Душевна теплота чоловіка здатна розтопити лід у серці своєї обраниці. Підкорити назавжди її можна лише переконавши в тому, що чоловік готовий до побудови сім’ї та до майбутнього батьківства.

Лев

Цих гордих дам може підкорити тільки той чоловік, який має відношення до музики або володіє музичним смаком. Також вони не потерплять біля себе жадібного та дріб’язкового партнера. Їм дуже важливо пишатися своїм чоловіком і переконуватися в тому, що їх вибір правильний. Підкорити жінок цього знака можна чесністю і пристрасністю, але здивувати їх, все ж, краще вмістом гаманця і інтелектом. Попри те, що жіноча стать проявляє стосовно навколишніх багато егоїзму, у свою сторону вони його не потерплять. Адже вони гідні всього найкращого.

Діва

Їх складний характер стає потужним бар’єром для розуміння всієї сутності. Знайти правильний підхід не завжди вийде, адже не факт, що чоловік відразу зможе заволодіти їхньою довірою. Якщо чоловік має аналітичний розум, до того ж, він чуйний, позбавлений снобізму, тоді у нього є шанс знайти ключик до серця недоступної жінки. Але іноді, щоб прискорити зближення, чоловіки в хід пускають свої обіцянки. Але з цим не варто ризикувати, якщо не готові їх виконувати. Навіть приховану брехню знаки розрізняють, і тоді партнеру доведеться не солодко.

Терези

Для цих самозакоханих жінок важливо, щоб ними постійно захоплювалися. Підібрати до них заповітний ключик можна за допомогою м’якості і дипломатичності партнера. Вони не потерплять біля себе невихованого або егоїстичного чоловіка. Щоб зачепити їх тонку душу, обранцеві потрібно бути завжди доглянутим і елегантним. І якщо чоловік готовий до того, тоді він зможе завоювати серце такої дами. І для них важливо – у всіх питаннях радитися і приймати спільне рішення.

Скорпіон

Жінки цього знака наповнені мріями про тихий сімейний затишок, віддане кохання і оточення діточок. Але так виходить, що партнерами їх по життю стають егоїстичні і байдужі чоловіки. Представниці вважають, що нехай їх вибір буде зроблений з помилками, зате стане наділений певною харизмою. Вони цінують сильного чоловіка як у фізичному, так і сексуальному плані. І тільки відданий погляд може обеззброїти даму і захопити її. А якщо ще це буде не підробленим, то вона без проблем розгледить в ньому того єдиного.

Стрілець

Убити цю жінки наповал зможе лише чоловіча незвичайність. Вони люблять і цінують все нове, що може їх чогось навчити або надихнути. І представниці цього знаку зможуть залишитися за однієї умови назавжди зі своїм чоловіком, якщо він буде володіти почуттям гумору, ясним розумом і охайною зовнішністю. І вони протягнуть йому руку, коли партнер проявить бажання розвиватися разом зі своєю жінкою. Для них важливо знати, що їх обранець має чіткі плани на життя, і він їм вірно слідує. В очах пані самодостатність чоловічої статі буде затверджуватися, і це хороший привід для того, щоб завоювати її серце.

Козеріг

Що приваблює цих дам в чоловіках, так це їх тверезий погляд і вміння визнавати власні помилки. Не дарма жінки цього знака постійно перебувають у сумнівах, і дуже обережно ставляться до нових знайомств. І чоловікові потрібно бути для обраної жінки розумним, багатим і надійним. Підтримка словами не завжди доречна для жінки-Козерога. Вона твердо переконана у своїй емоційній стабільності, і їй більше підходить матеріальна підтримка. А ось висловлювати сильні почуття – не обов’язково. Красномовно за все скажуть вчинки чоловіка.

Водолій

Ці жінки геть позбавлені страхів і комплексів, тому для них важливо, щоб партнер був вірним другом. І це не означає, що потрібно займатися з нею суто чоловічими справами. Досить проявити максимум фантазії і приправити все задумане оригінальністю. І непогано стримувати свої ревнощі і не дати їм пробиватися назовні. І відносини можна вивести лише тоді на рівень стабільності, якщо в них буде присутнє легке спілкування, загальна мета і інтерес. Всі ці складові дають шанс називатися хорошою партнерською парою.

Риби

Захопити представниць Риб дуже складно з однієї простої причини: їх прихильності й інтереси змінюються з кожним днем. Спільна справа і згуртованість може з’єднати на деякий час партнерів. Заради своєї обраниці потрібно навчитися любити музику і підтримувати розмову. А ще краще, коли обранець буде володіти якимось талантом, що порадує свою жінку, і підніме в її очах. Варто залишити свою зону комфорту, заради зближення зі своєю коханою.

Ira
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector