Одинокість – це не вада і не недолік, це не причина для жалю. Одинокість – це час для себе, це свідомий вибір, а не рок долі. Люди недооцінюють всю красу і користь одинокості.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Бути одною – це залишитися чистою. Не набиратися бруду від випадкових побачень, лиш би хтось був, не зважаючи на те. що цей “хтось” навіть не знає твого імені.
Люди бояться одинокості, бо не вміють проводити час з собою. Але це насправді може бути дивовижно.
Будь на одинці з собою, поки не знайдеться той. хто любить не словами, а серцем. Той, для кого ти на першому місці. Той, кому не потрібні виправдання.
Будь на одинці з собою, поки не знайдеться той, хто не ховатиме тебе від родичів та друзів, а, навпаки спішитиме розповісти всім близьким про своє щастя.
Будь на одинці з собою, поки не знайдеться той, хто радітиме твоїм успіхам, а не захоче домінувати над тобою.
Будь на одинці з собою, поки не знайдеться той, хто буде діяти рішуче і впевнено, а не сумніватиметься і відтягуватиме час.
Будь на одинці з собою, поки не знайдеться той, кого не потрібно вмовляти про зустріч, хто писатиме та дзвонитиме першим, бо переживатиме за тебе. Той, кому завжди буде для тебе час, бо він готовий віддати тобі все своє життя.
Будь на одинці з собою, поки не знайдеться той, хто хотітиме бути з тобою щодня, а не лише тоді, коли йому нудно чи щось потрібно. Той, кому буде важливо не зачепити твої почуття. Той, хто не використовуватиме твої слабкості, щоб принизити, не ображатиме тебе й чекатиме, що ти переживеш. Той, хто берегтиме тебе.
Будь на одинці з собою, поки не знайдеться той, хто буде бачити всі твої недоліки й любитиме тебе всю, а не лише твою кращу сторону. Той, хто допомагатиме тобі ставати кращою, хто перейматиметься за твої досягнення. Той, кому ти станеш сенсом життя, а не запасним варіантом.
Будь на одинці з собою, поки не знайдеться той, хто справді гідний тебе.
Не ламай своє серце на тисячі частинок і не віддавай їх випадковим людям. Збережи його цілим для того, хто збереже своє для тебе.
А до тих пір будь на одинці з собою.
А ви погоджуєтеся з думкою автора?
Питання було піднято ще раз – син і невістка приїхали до нас в гості в міську квартиру з нагоди чергового сімейного свята. Я знову категорично заявила, що їм на нашу дачу дорога закрита
“У снах завжди приходять підказки” — тлумачення снів за днями тижня
Най-най Знак Зодіаку: чим ви кращі за інших?
Смачні та пишні млинці на молоці, за бабусиним рецептом
– Позичати родичам гроші – то собі гірше робити, – казав чоловік. Шкода, що я його тоді не послухала.
Моя донька 6 років зі мною не розмовляє, не цікавиться моїми справами взагалі
«Після весілля все вляжеться», — написав майбутній чоловік доньки іншій жінці, поки я несла коровай до зали.
Свекруха мене, як невістку, відразу не сприйняла. Затялась, сказала, що навіть на наше весілля не прийде. Слова свого дотримала. В ту суботу, коли ми з чоловіком побрались, вона пішла копати картоплю
Як привчити себе регулярно готувати чебуреки. Рецепт чебуреків з м’ясом
Кращі маски для глибинної підтяжки шкіри обличчя – готуємо у домашніх умовах та тішимось результатам!
Через свою різкість посварилась зі свахою і невісткою. Та я вважаю, що все зробила правильно
Пропустила весілля дітей, бо заробляла їм на життя. А вони мені ще й як віддячили
Начальник звільнив стару прибиральницю, а вона сказала йому три слова, які повністю змінили його життя
Я сказала свекрусі, що вона може пожити у мене всього декілька днів, а потім нехай сама вирішує свої проблеми. Я її у гості до себе не запрошувала, а тим паче не дозволяла тут жити. А пані Галина подумала, що я просто так жартую і мій чоловік також посміявся
“Олю, ти така класна!” – із захопленням сказала подруга. “Так, я знаю”, – відповіла впевнено
Та хіба так можна – проміняти ювілей рідної матері на вечірку з друзями?Я ще за місяць до свята попередила сина з невісткою. А вони сидять у телефонах, голови не підіймають – тільки кивають у відповідь
Ось що вам треба знати, якщо вам 50
Двадцять одна дитина. І у всіх одна мама
У кoжнoгo пoвиннa бyти людинa, якy нe copoмнo зaпpocити в гocтi, кoли в квapтиpi бeзлaд…
