Будьте вдячні за все, що у вас є, за всіх, хто у вас є, і за те, ким ви є

Доля не любить невдячних. У неї пропадає ентузіазм виборювати щастя для тих людей, які постійно дорікають їй. Тому потрібно набратися сміливості та мудрості, щоб сказати “дякую” за все, що у нас є, за всіх, хто у нас є, і за те, ким ми є.

1. Все, що ми маємо – це ця мить.

Кожна мить прекрасна, просто ми звикли до всього. Нам подавай завжди краще і краще. Життя втомлюється нас бавити, і тоді карає. Просто подивіться. Зараз ви живі, ви можете вдихнути на повні легені свіже повітря. Є люди, які вас люблять, чекають. Ви є самі у себе. І ви прекрасні. Ця мить ніколи не повториться. За секунду вона стає історією. Не проґавте свій час.

2. Нам всього достатньо.

Життя – це вже достатньо. Любов, повага, дружба, інтереси – це квіти, які скрашують наше життя. Орієнтуйтесь на них. Не зациклюйтесь на матеріальному. Світ матерії – це болото, яке затягує у все більші та більші потреби. Там неможливо бути щасливим.

3. Вдячність – це ключ до щастя.

Кожен раз, коли ви дякуєте долі за те, що у вас є, ви прокручуєте у своїх голові гарні спогади, емоції та досвід. Ви відчуваєте любов близьких та підтримку друзів, коли перераховуєте дари життя. Це робить вас справді щасливою людиною.

4. Вдячність – це природний антистрес. 

Ви не можете ховати у своєму серці злість та образу, коли щасливі, коли згадуєте про всю ту радість, яка у вас. У вашій душі немає місця для негативу, адже там все наповнено добром доверху. 

5. Вдячність дарує нам впевненість. 

Коли ми усвідомлюємо скільки всього хорошого з нами сталося, то розуміємо, що далі йти не страшно. Ми впевнені, що доля подбає про нас так само, як дбала до цього. Вдячність окриляє і надихає на нові ідеї. 

6. Вдячність робить сон міцнішим. 

Якість нашого сну на пряму залежить від того, в якому стані ми перебуваємо протягом дня. Якщо ми постійно в стресі, чи тривозі, то не можемо розслабитися і міцно заснути, нас мучать сни, які забирають сили. Вдячність дарує спокій і знімає напругу. 

7. Вдячність робить життя кращим.

Коли ми вміємо цінувати те, що в нас є, то притягуємо до себе все кращі та кращі можливості, емоції, почуття, знайомства, досвід. Ми готові до нового. Ми відкриті світові. Ми натхненні на нові звершення. Доля любить нас, тому стелить під нашими ногами найкращий шлях.

А за що ви вдячні долі?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector