Буває так погано, що думаєш, Господи, ну Ти хоча б мені махни…

Інколи на життєвому шляху зустрічається стільки труднощів, що здається їх не під силу подолати. Тоді ти звертаєшся до Бога з проханням подати знак, який направить на вірну путь і не дозволить остаточно зневіритися. На жаль, у такі моменти ти не розумієш, що всі негаразди тимчасові. Вони мають термін придатності і рано чи пізно закінчуються. Ти ще знайдеш роботу своєї мрії, вірну кохану людину або переїдеш на постійне прожиття в інше місто. 

Відбуваються приємні події: хтось будує будинок, хтось їздить на відпочинок, у когось з’являються діти чи новий автомобіль. Тим часом комусь хочеться віддихнути і набратися сил, але вже після першої години проведеної в ліжку хочеться вставати і далі рухатися вперед.

Хтось у жаркий день буде жалітися на спеку, а хтось радітиме, що по дорозі батько купив йому улюблене морозиво. Літо, безтурботне дитинство, канікули на дачі. Щастя малечі в таких дрібницях.

Наше життя — це безперервне коло подій.

Найскладнішими є ті етапи, коли ми не знаємо як нам діяти і що чекає в майбутньому. У періоди невизначеності ми знаходимося між тим, що вже закінчилося і тим, що ще не встигло розпочатися. Але в той момент, коли ти важко зітхнув і склав руки у молитві до Бога, він відповів тобі. Його послання спочатку невидиме для тебе, але згодом ти все зрозумієш.

Твоя доля проклала певний шлях з каменями та дорожніми знаками. Ти тільки не спіши, адже все трапиться тоді, коли необхідно. Ти обов’язково побачиш послання, яке вкаже маршрут. 

А як ви справляєтеся з труднощами у своєму житті?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: