Через крики доньки дружина не почула, що я увійшов до кімнати. І тут я побачив страшну картину

Василь з Ольгою були одружені майже 10 років. Є власна квартира, машина, хороша робота. Однак, для щастя не вистачало дитинки. Багато років поспіль намагалися, та все марно. Лікарі тільки розводили руками та сумно хитали головами. Подружжя навіть їздили до різних мольфарів, пили спеціальні трави та робили штучне запліднення. З часом Оля вже забула про цю ідею. Тільки Василь не опускав руки. 

Одного дня побачив в Інтернеті оголошення про благодійний фонд. Через декілька днів вони організовували день відкритих дверей та запрошували всіх небайдужих зробити пожертви для сиріт. На сайті було багато анкет діточок, однак Василь дивився тільки на маленьку біляву дівчинку. Щира посмішка, ластовиння та очі, немов два смарагди. Правда, була невеличка проблема – косоокість та дівчинка була в окулярах. 

Довго намагався вмовити дружину поїхати до дитячого будинку та показував фото дівчинки. Вона гралася сама, не хотіла йти у коло до інших діток. Щось старанно будувала з кубиків. 

– Софійці 5 років. Мама від неї одразу відмовилася. Та і ніхто з батьків не хочу її брати – у неї крім косих оченяток ще проблеми з ніжками. Ліва коротша за праву. Тому вона не може бігати та шкутильгає. Але дуже слухняна та здібна дівчинка! – каже вихователька. 

Жінка скривилася. Сказала, що не хоче виховувати інваліда. Однак, піддалася на благання Василя та вже через місць зібрали всі необхідні документи. Чоловік сподівався, що з часом Оля полюбить дівчинку та прийме, як рідну доньку. 

Вже минуло майже 6 місяців, але дівчинка завжди ходила сумна. Та оченята були такі, немов щойно плакала. Мовчить, не хоче розмовляти. Тільки сидить у кімнаті та щось старанно майструє з кубиків. Одного вечора Василь швидше приїхав з роботи та вирішив купити донечці тортик – нехай поласує на вечерю, можливо, що це підніме їй настрій. Відчинив двері та почув, як донечка кричить та плаче. Забіг до кімнати та побачив, як Оля лається з дівчинкою та б’є її кулаками. Виявилося, що Софійка випадково розбила дорогі парфуми. 

Василь підійшов до дружини та схопив її за руку: 

– Не смій на неї кричати. Я тобі забороняю, чуєш? 

Взяв Софійку на руки та почав заспокоювати, ніжно гладив долонею по білій голівці.

– Ти що собі дозволяєш? Ти взагалі бачив, що ця дитина зробила? Навіщо я взагалі тебе послухала та взяла додому інваліда. Не хочу більше її бачити. Обирай, хто тобі важливіший – я чи ця приблуда? 

Чоловік мовчки зібрав всі речі дружини та викинув у під’їзд. 

– Забирайся геть. Мені не потрібна така безсердечна жінка. 

Відтоді чоловік почав жити зі своєю донею. Намагався їй завжди купувати цукерочки та іграшки після роботи. А дівчинка почала все частіше посміхатися. Зараз вона навчається у першому класі, всі вчителі її хвалять. А про колишню дружину Вася не згадує. 

А ви б змогли удочерити такі дівчинку, як Софійка? Василь вчинив правильно, коли прогнав нахабну дружину? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector