Наша жінка взагалі схильна доглядати за всіма – за чоловіком, за дітьми, за онуками – тільки не за собою. Своє здоров’я зберігати вона не любить і не вміє

Наші жінки день за днем живуть в режимі спокушання: купують пуш-ап, фарбують вії і зі скрипом йдуть в спортзал підтримувати форму.

– Якщо ти продовжиш так – сказав мені одного разу колега, застав мене з булочкою, – то років через п’ять тебе взагалі ніхто хотіти не буде!

Я, мабуть, мала від таких слів злякатися і терміново включити режим подвигу. Зрозуміти свою відповідальність за реакцію чоловіків на мене, так би мовити.

Часто для нас “стежити за собою” чомусь означає “відповідати бажанням чоловіків”. Такий підхід жінок дуже втомлює. Втомлює настільки, що вони починають бунтувати.

Ось ви самі подумайте. Виходить, що я маю відмовитися від соковитого стейка, від келиха червоного вина ввечері, не відпочивати з чоловіком і дітьми … І цей час я маю  витратити на якісь дурні рухи тіла в спортзалі, після яких чужий, абсолютно байдужий мені чоловік раптом зверне на мене увагу? Якого біса?

Ясна річ, що в голові у нашої жінки, вихованої на таких сумнівних ідеалах, дуже скоро зріє бунт. Вона або продовжує день за днем ​​здійснювати подвиг, і пуш-ап стає дедалі потужнішими, а шар тонального крему товстішим, або вона просто забиває на тих чоловіків. Звідси всі рухи боді-позітивниць. 

Тому що реально легше і дешевше з’їздити відпочити в Єгипет, ніж намагатися звабити чоловіка. Жінка розуміє, що це коротший шлях до досягнення мети, ніж 40 годин ЗСЖ в тиждень і три пластичних операції.

Додамо до цього те, що наша жінка не сидить на попі рівно, виглядаючи червоні вітрила, а нарівні з чоловіками працює на роботі. І від цих робіт років до 35 плечі її починають хворіти, сьомий хребець покривається жировими і фіброзними наростами, і з цього виникають нові проблеми зі здоров’ям.

Здавалося б ось тут саме час піти в зал, в басейн, на пілатес і на масаж. Але наша сувора жінка не знає таких слів. Вона думає про те, як звабити чоловіка. А не про власне здоров’я. Вона вже досить доросла, щоб просто послати якомога далі колегу з булочкою, але недостатньо доросла, щоб доглядати за собою.

Наша жінка взагалі схильна доглядати за всіма – за чоловіком, за дітьми, за онуками – тільки не за собою. Своє здоров’я зберігати вона не любить і не вміє, а стежити за собою для неї означає одягнути 10-ти сантиметрову шпильку, пуш-ап і шар туші на віях.

Тим часом абсолютно все псується і стає непридатним, якщо ним вчасно не зайнятися. Ось і ходять наші прекрасні і жертовні жінки з остеохондрозом, зайвою вагою та іншими віковими принадами. І не знають, навіть не підозрюють, що з ними можна щось зробити. Як я візьму час, звідки? Без мене всі пропадуть!

Але красивою то бути хочеться. Тому замість турботи про здоров’я пані сидять в дорогому пуш-апі, намастивши лице кремом за 10 тисяч і чекають щастя. А деякі і зовсім здалися…

Добре, якщо настає день, коли ти розумієш – так не треба … Стежити за собою – це щось принципово інше, ніж пуш-ап. Це щось, що ти робиш саме для себе…

А що для вас означає доглядати за собою?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector