Чоловічі ознаки серйозних відносин

Якби кожна жінка це знала, більше б ромашок залишилися цілими!

Жінки непередбачувані інколи навіть самі для себе. Тому вони оцінюють поведінку чоловіка, як таку, що можна розкусити на раз-два. Але чому ж тоді потерпають ромашки, коли ми гадаємо “любить, чи ні”?

Кожна жінка знає, що в неї є величезний потенціал закохатися до безпам’яті. А тому дуже цього боїться. Нам страшно уявити, що потрібно буди знову перетерпіти цей жахливий біль розлуки, а саме тому питання серйозності намірів обранця стоїть першочерговим. І тут зрозумілі нам досі чоловіки, стають просто якимись конспіраторами. Як же важко буває зрозуміти чи любить чоловік насправді чи ні.

Складність-то в тому, що, по-перше, чоловіки в кожному окремому випадку рідко, але все-таки бувають непередбачувані, по-друге, деякі вважаються загальновизнаними симптоми серйозних відносин з боку чоловіка такими є все рідше і рідше.

Сучасні чоловіки можуть поводити себе так, наче готові під вінець: дарувати подарунки, знайомити з батьками, влаштовувати романтичні вечори. Але потім втікають кудись за небокрай. Як зрозуміти чого вони від нас хочуть? 

Ну, по-перше, потрібно зрозуміти, що ромашка – нічого не вирішує. А, по-друге, просто навчіться уважно слідкувати за тим, що робить і говорить ваш обранець. Адже є ознаки поведінки, які точно все вам розкажуть.

Не можна узагальнювати, тому ми наголошуємо, що ці ознаки серйозних намірів у стосунках стосуються не всіх, але більшості чоловіків.

Ознака 1“Я” перетворюється на “Ми”. Чоловіки досить боляче ставляться до того, що їхню славу потрібно розділити ще з кимось. Але, якщо ваш обранець при людях почав частіше вживати займенник “ми” замість “я”, то у нього на вас великі плани.

Ознака 2 – Багато часу проведеного разом. Чоловіки не люблять гаяти час дарма, їм потрібні свіжі емоції. Вони азартні, а тому не зупиняються на тих жінках з якими їм нудно і нецікаво. Тому, якщо ви вкотре збираєтесь на довготривале побачення, то все серйозно.

Ознака 3 – Ви в пріоритеті. Будь-яка людина має свої пріоритети. Комусь важливіше відпочити з друзями, іншому – виконати всю роботу, яку накидав начальник, а ще іншому виділити час для домашнього улюбленця. Пріоритети визначаються самі собою. Якщо ваш обранець вкотре виклав все для зустрічі з вами, то тут і до ворожки не ходи.

Ознака 4 – Щедрість та довіра. Ваш чоловік може бути безмежно щедрим. Але є велика різниця між тим, чи він купить вам нову машину, чи дасть користуватися своєю улюбленою ластівкою. Чоловіки прив’язані до своїх речей. Тому, якщо ви все ж стали співвласником його комп’ютера, машини, чи чимось іншим важливим, то вітаємо, у вас все серйозно.

Ознака 5 Серйозна сварка. Ми вже говорили, що чоловіки не люблять гаяти час. Особливо, якщо це сварка з некоханою жінкою. Але от з коханою обов’язково потрібно дійти якогось спільного знаменника, тут він так просто не відступиться. Адже йому важливо розуміти що відбувається і як діяти далі.

Ознака 6 – Знайомить з друзями. Для багатьох чоловіків це ще відповідальніше і бентежніше, ніж знайомство з батьками. Адже батьки не знають всіх тих дрібних історій, які товариші пережили разом. Це, наче суд, де закритий клуб друзів або прийме вас, або ні. Тому чоловіки зважуються на нього лише, коли справді впевнені у своїй обраниці.

Ознака 7 – Планує спільну роботу. Чоловік ніколи не підпустить до себе жінку, яка йому не подобається. Це можуть бути поверхневі стосунки, але він завжди триматиме місце для розвороту. Тому, якщо ви бачите, що ваш коханий затягує мотузки: планує спільні справи, підписується на спільні проєкти на роботу разом, то все – він точно ваш.

Ознака 8 – Вписує вас у своє майбутнє. Є велика різниця між фантазією і чіткими планами на майбутнє. Якщо ви бачите. що ваш обранець шукає роботу, щоб мати змогу придбати квартиру, в якій ви зможете жити разом, то це план. А якщо він просто говорить, що коли-небудь ви житимете разом, то це просто фантазія. 

А як ви визначаєте для себе серйозність намірів чоловіка?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector