Чоловік сьогодні ввечері прийшов додому і знову скаржився та говорив, що я погано готую та прибираю. Колись я дуже переживала через його слова і тому старалась ще більше йому догодити. А сьогодні я вирішила, що достатньо терпіти і перестала готувати та прибирати. Якщо чоловіку не підходить, як я готую і прибираю, то хай робить все сам

Я вийшла заміж у 25 років. Тоді вирішила, що буду займатися хатнім господарством, а чоловік працюватиме. Його зарплати нам цілком вистачало. Тому з головою поринула у домашні турботи. Щодня готувала Олегові домашній борщ, пекла пиріжки, прибирала у квартирі та робила все для того, щоб наше родинне гніздечко було затишним. У шафі завжди висіли випрасувані білі сорочки, все поскладано по поличках. 

Згодом у нас народилася Катруся, тому клопотів у мене додалося чимало. Адже тепер треба й за малюком доглядати! Однак, чоловік вважав, що я самостійно можу впоратися й жодного разу навіть не зголосився погуляти з донькою, щоб я відпочила хоча б годинку. А коли на столі не було вечері, то починав мені докоряти, мовляв, поки він гарує на роботі, я вдома просто відпочиваю. Його не цікавила моя думка. 

Хоча я так не вважаю. Навіть коли наші друзі та родичі приходять у гості, то чую похвалу. Часто подруги просять у мене рецепти смачних пиріжків та тортика, кажуть, що у мене золоті руки. Однак, Олег немов не помічав того, що вдома також багато роботи. Не можу йому ніяк догодити та почути від нього слова подяки!

Тому одного дня вирішила просто відпочити від хатніх справ. Перестала готувати йому домашній суп, нехай сам собі купує у супермаркетах готові салати чи заморожені котлети! Та і якщо у нього нема чистої сорочки, а сьогодні важлива зустріч з клієнтами, то нехай сам її прасує, це не мої проблеми. То він не знає, де його туфлі, то у нього підгоріла яєшня та не може знайти навіть цукор вдома. 

Так чоловік протримався рівно тиждень. А я нарешті знайшла час на салон краси та шопінг з подругами. Давно я так не відпочивала! 

– Будь ласка, вибач мені! Я знаю, що поводився досить нахабно та не цінував твою допомогу. Розумію, що це важка праця. Але я не можу без тебе! – сказав Олег та навіть став на коліна. 

Звісно, що я не тримала на нього зла. Але більше не займалася хатньою роботою так фанатично, як колись. Тепер Олег мені часто допомагає, вже донечка виросла та почала ходити у садочок. Мені вже набридло щодня сидіти у чотирьох стінах і я влаштувалася на роботу. Пообіцяла собі, що у жодного разі не буду перетворюватися на Попелюшку!

А ви погоджуєтеся зі словами жінки? Чи розподіляєте ви хатні справи у родині? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector