Чоловік відключив дружину від апаратів, а вона раптом заговорила

Родині важко було впоратись з цією трагедією. Юний Стівен Своп знайшов свою матір серед кухні на підлозі без свідомості. Наступні 2 тижні 45-річна жінка провела в комі. Лікарі порадили близьким відпустити її та попрощатися, оскільки шансів вижити немає. Це означало, що жінку відключили б від апарату, який підтримував її життя.

Це було надзвичайно важким рішення для сім’ї. Чоловік Лінди зізнається, що вона завжди говорила про своє бажання стати донором органів після смерті. Хоча б так сім’я могла продовжити її життя. Тому вони все ж зважилися відпустити Лінду і відключили її від апарату. Жінка чула все, що відбувалося навколо, всі сльози та шепіт, кожне прощання з собою.

Останнім до неї нахилився чоловік. Він сам не розуміє навіщо, але сказав дружині, що, якщо вона буде боротися, все наладиться. Тоді на подив всьому мед персоналу, а особливо родині, яка вже попрощалася з жінкою, вона сказала: «Я буду…». Лінду оперативно під’єднали до апарату знов, а далі жінка пішла на поправку. Зараз цілком здорова, вона розповідає про те, як все чула і розуміла, але не мла сил подати знак.

«Люди без свідомості не реагують на ваші слова, але чують вас, – розповідає жінка. – Тому не зневірюйтесь, говоріть з ними!».

Це чергова історія, яка демонструє нам, що не можна втрачати надію навіть у дуже важких ситуаціях.

А що ви скажете про історію Лінди?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector