Ось чому я не хочу дітей! І ніколи не захочу.

Діти. Здається, про це мріють абсолютно всі. Жінки так точно, адже материнство – це найпрекрасніший період у житті. Але так вважає лише старше покоління, адже сучасні дівчата та хлопці рідко думають про створення родини, а ще рідше про дітей. Зараз великої популярності набирає позиція childfree, коли подружжя не хоче мати дітей. Взагалі. Ніколи. 

Не потрібно лякатися та швидко писати про це всім своїм друзям. На кожне рішення є своя причина й ми вирішили розповісти про них вам. 

Пам’ять

Перш за все, ви повинні розуміти, що материнські інстинкти у дівчат починають зароджуватися ще після статевого дозрівання. Стається це дуже непомітно і якщо ніяк не стимулювати цей інстинкт, до 25 років дівчина матиме чітку думку про те, що дітей вона ніколи не хотіла. 

Безпліддя

Деяким людям просто важко прийняти свій страшний діагноз. Вони можуть потай лікуватися роками, а всім близьким та рідним казати, що просто не хочуть дітей та не бачать у цьому сенсу.

Страх відповідальності

Це психологічна проблема. Деякі дівчата не можуть вийти з образу маленької дівчинки, яка звикла виконувати лише свої бажання та забаганки. Вони не готові до ролі матері, оскільки просто не в змозі взяти на себе відповідальність за життя та здоров’я іншої людини. 

Страх пологів

Жінки часто відмовляються від дітей саме тому, що бояться всіх проблем, які можуть виникнути під час вагітності та пологів. Тут грають роль спадкові хвороби, дефекти та слабкий організм. Крім того, деякі жінки дуже бояться втратити ідеальну фігуру та набрати зайві кілограми. 

Відсутність материнського інстинкту

Ми вже говорили про те, що материнський інстинкт прокидається в дівчаток ще  доволі юному віці, але є й ті, в кого його просто немає. Вони байдужі до дітей та можуть  жити цілком щасливо без них.

Проблеми з фінансами

Величезна кількість пар навіть не намагається завагітніти у молодому віці, адже дитина потребує стабільного фінансового положення. Якщо родині важко прожити без дітей, то як це зробити з ними? Згодом, люди заробляють гроші, але бажання мати дітей зникає і вже не є таким важливим.

Важке дитинство

Дуже часто, небажання мати дитину пов’язане з дитячою психологічною травмою. Якщо у дівчинки були певні проблеми у стосунках з батьками, вона може геть відмовитися від ідеї материнства. 

Поруч не той чоловік

Чоловік грає не менш важливу роль, адже жінка може народжувати лише тоді, коли повністю впевнена у тому, що парі вдасться побудувати міцну та щасливу родину. Якщо є навіть найменші шанси на те, що чоловік може піти, дітей не буде.

Існує ще велика кількість інших причин, які підштовхують людей до такого рішення, але ми назвали для вас найпопулярніші та найрозповсюдженіші. Вибір за вами!

Ви за чи проти такої позиції?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector