Чому ніколи не можна говорити погано про свого чоловіка – і думати теж!

Дуже часто можна помітити, що жінки скаржаться на своїх чоловіків. Вони обговорюють їх недоліки з подружками, мамою, сестрою чи навіть з бабусею. Але жодна з них не задумується над тим, що такі думки та висловлювання призводять до того, що чоловік дійсно починає змінюватися у гіршу сторону.

Думки матеріалізуються і це дійсно правда. Але для чого ж жінки це роблять? Вони чудово розуміють, що стосунки йдуть кудись не туди, але бояться усвідомити той факт, що їх вина у цьому також є. Їм хочеться, аби інші їх пожаліли та ще раз наголосили на тому, що вона така хороша, а ось він справжній покидьок, який не дає змоги нормально жити. Але якщо такій жінці сказати про розставання, вона відреагує на ваші слова доволі агресивно.

Все це відбувається тому, що жінці просто подобається відчувати себе слабкою та незахищеною. Цій бідолашці доводиться жити зі справжнім тираном, то чому б не погладити її по голівці та не пожаліти? Така жінка скоріше за все переживає стрес, або психологічні проблеми. Таким чином їй просто хочеться краще почуватися. 

Та чому ж вона не зациклюється на своїх недоліках? Тому що вона знає, що вони є, але не хоче їх помічати. Така жінка просто закривається від інших постійним невдоволенням та докорами в бік інших людей.

До чого призводять вічні скарги на чоловіка?

 1. Коли ви постійно на нього скаржитесь та вишукуєте недоліки, ви починаєте віддалятися. Вам вже не так приємно спілкуватися з людиною, яка викликає у вас лише роздратування. Стосунки псуються.
 2. Так, часом в думках пролітають думки про те, що чоловік не такий ідеальний, як вам би хотілося, але коли ви постійно на цьому наголошуєте – слова закріплюються у вашій свідомості і ви починаєте у це вірити.
 3. На негативні думки ви витрачаєте велику кількість енергії, яка могла б піти на благо вашої родини. Жінка повинна надихати свого чоловіка, а постійний негатив не зможе принести вашому чоловікові успіху.
 4. Якщо ви постійно скаржитесь на свого чоловіка, це може вплинути й на поведінку ваших дітей. Навіть якщо ви говорите про це не у їх присутності, енергетично вони відчувають, що між батьками щось відбувається. Можуть початися протести у вигляді поганих оцінок та шкідливих звичок.
 5. Коли жінка постійно скаржиться на чоловіка, вона програмує його на погану поведінку. Чоловік все відчуває і починає поводитися так, як ви говорите. Насправді ж, така жінка і не хоче, аби чоловік змінювався, тому що тоді не буде на кого скаржитися.

Як скарги на чоловіка, висловлені вголос, відбиваються на вас?

 1. Якщо ви регулярно скаржитеся на чоловіка своїм батькам, то підсвідомо перетворюєтеся на дитину, яка просто хоче, аби батьки її обняли та захистили. Мама так і зробить, а ще вона перестане поважати та любити свого зятя, тому що він образив її рідну дитину. Таким чином, ви зраджуєте власному вибору.
 2. Коли ви скаржитеся на свого чоловіка подругам – можете бути впевнені у тому, що про це обов’язково дізнаються інші. І ось так, обговорювати вас та ваші стосунки будуть абсолютно всі знайомі. Хіба вам буде приємно?
 3. Коли ви скаржитеся на свого партнера, ваша самооцінка значно підіймається і ви вважаєте себе набагато кращою за чоловіка. В цей момент руйнуються всі ваші стосунки, які будувалися роками.

Що робити?

 1. Перш за все, вам необхідно перепрограмувати свій мозок. Ви можете більше не скаржитися на чоловіка, але в голові думки будуть крутитись по колу і навіть це буде впливати на ваші стосунки. Спробуйте помічати позитивні сторони партнера.
 2. Не мрійте про ідеального партнера. Ідеальних людей просто не існує. У кожного є щось таке, що не буде вам подобатися, тому не варто порівнювати свого чоловіка з вигаданим ідеалом. Згадайте про ті характеристики партнера, які колись вам у ньому подобались.
 3. Чоловіки просто не вміють змінюватися, вони не такі від природи. Якщо жінка може підлаштуватися та знайти вигідну позицію, то чоловік й гадки не має як це зробити. Просто прийміть партнера таким, який він є, ви ж колись його покохали.
 4. Не варто обговорювати своє особисте життя та партнерів з іншими людьми, оскільки вони все одно не знають усіх подробить та нюансів. Інші не зможуть дати вам хорошу пораду, тому що ситуацію вони бачать лише з вашого боку й так, як того хочете ви.
 5. Якщо ви починаєте скаржитися та шукати погані сторони свого партнера, вам варто звернути увагу на своє життя. Зазвичай, ми помічаємо те, що турбує особисто нас. Розберіться зі своїм життям.
 6. Позбудьтеся ролі жертви, тому що така гра ні до чого хорошого не призводить. Всі ми дорослі люди й бажаємо бути щасливими, а такий сценарій підходить лише для постійної драми.
 7. Коли ви будете поважати свого партнера, він відчує внутрішню силу та змусить інших подивитися на нього іншими очима. Коли ви будете захоплюватися своїм чоловіком, це зроблять й інші.

Успішний чоловік буде лише поряд з люблячою жінкою, яка своїми словами та діями буде надихати його на великі справи. Кохайте свого чоловіка!

Ви колись скаржились на свого чоловіка?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector