Моя дружина квартиру закинула. Я часто витягаю каструлю з якимось тижневим супом, який вже цвіллю покривається

Заскочив якось до мене один знайомий за інструментом, з порога ткнувся в купу взуття, зрадів:

– Ух, ти! Взуття валяється!

Я здивувався. А він каже:

– Може у тебе і посуд брудний стоїть?

Я ще більше здивувався, є, кажу, він у нас часто стоїть. Добре живете, сміється він, дивлячись на раковину повну посуду. З глузду з’їхав, чи що, подумав я. І розговорилися …

Зробив я кави і запитав:

– Чому ти, власне радієш? Це ж пекло – моя взагалі квартиру закинула – вічно все всюди валяється, посуд брудний може стояти за 3 дні. І це з урахуванням, що вона сидить удома – дитину з ранку в садок і на весь день до комп’ютера. Я вже втомився спотикатися об купи речей, які вона може вивалити з шафи в пошуках якоїсь речі і ця купа буде лежати на підлозі тиждень. Стільці всі завалені якимись ганчірками, на вікнах квіти посохли, все в павутині, в холодильнику обов’язково щось зіпсується. Я раз у раз витягаю каструлю з якимось тижневим супом, який вже цвіллю покривається. Якщо вона готує, хоча робить це рідко – засмічує всю кухню так, що на стінах краплі жиру, плита вся в плямах, каструля брудна ставиться в холодильник, потім і сам холодильник весь жирний. Ванна засипана якимись напівпорожніми банками, як вона чистить зуби – не розумію – навіть дзеркало в зубній пасті, мило вічно в волосках, бритва волохата теж валяється. Прання я вже сам ставлю, прошу іноді попрасувати, та яке там – гора висохлої білизни в кріслі місяцями лежить, витягаю сорочку, штани, сам прасую. Воюю страшно – лаюся, прибираю, на кшталт на тиждень допомагає – щось з підлоги попіднімає, замете навіть подекуди. Але рівно через тиждень все те ж саме. Білизну постільну сам міняю, інакше може місяцями не зніматися. Не знаю, скільки я ще витримаю в такому свинарнику. Сил немає

Знайомий слухає, посміхається. А знаєш, каже, я б напевно краще в такому свинарнику пожив, зате ніхто не ганяє, живи собі на втіху. Ось у мене чистюля, а я вже готовий з глузду з’їхати. Кожні вихідні у нас прибирання, генеральне, килими всі витрусити, фіранки випрати, всі поверхні промити, протерти, ванна з якоюсь хімією миється щодня – я вже чхаю від всіх цих пляшечок зі смердючими рідинами. З роботи приходиш – далі килимка в передпокої не пустить – взуття забере, одразу його помиє, куртку забере – витрушує з балкона, одяг весь відразу в прання, тапочки видає і спробуй в цих тапочках на килим зайти – крику буде на весь світ. Для килимів у нас окремі тапочки, уявляєш? Знаєш як я їм? Швидко! Тому що буквально стежить за кожним рухом. Варто тільки ложку покласти – вже підхопилася – тарілку схопила, миє. Після сніданку, обіду і вечері у нас миття кухні. Серйозно! Промивається все – я йду в кімнату, а вона ще годину там прибирає. Що там вже мити – весь день мила і знову знаходить щось.

Не дай Боже у ванній не так рушник повісити, зубну пасту покласти не поруч з бритвою в один ряд, зубну щітку сунути не в ту дірочку в стаканчику – жах, що буде! Постільна білизна крохмалиться і змінюється майже щодня, ще й випрасує її так, що вона колом стоїть. Начебто спочатку приємно було на чистому спати, але потім я втомився від цього хрускоту. У дитини іграшки складе в ряд і все, більше їх чіпати не можна – вже прибрано. Дитина ходить, дивиться на виставлені в ряд машинки і страждає. Полежати поруч і подивитися кіно – немає коли – вічно з ганчіркою носиться і за всіма як шуліка стежить – раптом хто щось не так поставить, забере покривало на кріслі або зрушить серветку на столику.

Я максимально відсторонився від усього цього – все одно, як би я не поставив і не поклав щось, все буде не так – не так рівно, не на тому місці, не за кольором. В кімнату навіть склянку води не можна принести – все на кухні. Мені здається, я вже мрію чаю біля телевізора на дивані попити – нездійсненна мрія, на кухні сиджу, добре хоч там телевізор собі поставив. Чистота, звичайно, ідеальна – але так вона мене вже дістала, не знаю скільки ще витримаю в цій операційній з наглядачем. Може, поміняємося дружинами на тиждень – якось з сумом пожартував знайомий і ми обидва задумалися – що ж краще – дружина, яка взагалі не стежить за порядком, чи чистюля?

Ви як вважаєте?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector