Чудові висновки жінки після року самотності

Це той час, коли можна дізнатися хто ти насправді. На самоті.

Мені дуже прикро, що ніхто не вірить у мої слова, коли я кажу, що щаслива на самоті, без стосунків. Ніхто не може зрозуміти мене, коли я кажу, що просто не хоче ні з ким зустрічатися, адже раніше, у мене завжди хтось був.

Одного разу, я вирішила поділитися своїми думками із подругою. Тоді, ми відпочивали на морі. Я вийшла з басейну і тільки лягла на шезлонг. Я відчувала кожну крапельку на своєму тілі і почала замислюватися над стосунками. Тоді, я зрозуміла, що  це постійний цикл радості, щастя, болю, сліз, знову щастя, образ й інших емоцій, які шкодять моєму психологічному стану. Я хотіла перервати це коло, тому вирішила, що протягом року не буду ні з ким зустрічатися. 365 днів на першому місці буду лише я.

За цей час, у мене виникло розуміння того, що самотність просто необхідна. В цей час, ми починаємо усвідомлювати хто ми насправді, без додаткових прикрас та бажання комусь сподобатися. Я почала помічати, що мені подобається більше, а що менше, я почала любити себе і навчилася цікаво проводити час на самоті.

Звичайно, одразу доволі важко звикнутися із самотністю. Виникає біль, злість, ненависть до тих, хто змусив тебе пройти увесь ей шлях. Але згодом, ти починаєш звикати і навіть отримувати від цього задоволення. У тебе є лише ти, не треба робити макіяж, не треба рано вставати з ліжка… Ти починаєш любити себе такою, яка ти є!

Мабуть, більшість дівчат знає, що заради інтиму, хлопці готові сказати абсолютно все. І коли ти маєш можливість побути на самоті, ти вчишся розпізнавати їх поведінку і слова. Одразу помітно хто хоче просто переспати, а хто просто пізнати тебе.

Не буду брехати, цей рік був важким. Не завжди я прокидалася з хорошим настроєм. Були дні, коли мені просто хотілося плакати і взагалі не виходити з кімнати. Були дні, коли я навіть не хотіла ні з ким говорити. Так, було важко, але це все ніщо, поряд з тим, що ти приймаєш себе і починаєш кайфувати від кожного дня, хвилини та секунди. Ти просто розумієш, що життя прекрасне і для цього тобі не потрібно чекати якогось примарного принца.

Ви повинні пам’ятати, що перш за все, ви цілісна особа, яка може бути щасливою навіть без хлопця. Вам не потрібна інша людина, аби отримувати від життя задоволення. Тому не варто сильно переживати через те, що ви розійшлись з хлопцем. Це чудова можливість пізнати себе і дізнатися чого ви насправді бажаєте.

А ви б погодилися бути самотньою протягом року?

 

Julia
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector