Для чого японці ставлять сіль у туалеті і чому нам теж варто так робити

Японія – надзвичайно прогресивна країна, яка приваблює туристів не лише високим рівнем розвитку технологій, а й своїми стародавніми традиціями. Японці взагалі дуже цінують свою віру, традиції та обряди. 

Особливу роль вони відводять звичайній харчовій солі, яку розсипають по всьому дому. Японці вірять, що звичайна сіль може притягувати щастя та відлякувати злих духів. А найцікавіше те, що сіль вони ставлять навіть у туалеті!

Сіль у будинку

Дуже часто, японці проводять очисні обряди, аби вигнати злих духів та всю нечисть з дому й позбутися їх жахливих витівок. Звичайно, для цього вони використовують сіль. Також, сіллю посипають поріг дому, аби не впускати злих духів та ліквідувати погані думки усіх гостей. 

Підприємці часто посипають сіллю вхід у ресторани та розважальні заклади, адже існує думка, що це буде приваблювати нових клієнтів та підвищувати попит на цей заклад. Цьому передує легенда про  імператора Кіото, котрий мав 3 тисячі дружин. Йому було доволі важко обрати, до кого піти вночі, тому цю місію він переклав на свого коня. До яких дверей той його приведе, з тією дружиною він і проведе ніч. Про це дізналася одна з дружин та насипала трішки солі перед дверима. Кінь це відчув та щоночі приводив імператора саме до неї. 

Для чого ж сіль у туалеті?

Сіль у туалеті японці ставлять для того, аби в будинок не проникла нечисть через вентиляційні решітки та вікна. Звичайно, вони не просто розсипають сіль по всьому дому. У Японії можна доволі часто помітити, що біля дверей та у кутках стоять маленькі тарілочки з сіллю, або сольові пірамідки й інші фігурки. 

Ось така вона Японія: вдень люди створюють роботів, а ввечері розсипають сіль біля порогу, аби не впустити злих духів!

Ви колись бували у Японії? Чули про такий звичай?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector