Для справжнього чоловіка його жінка – завжди на першому місці

Справжній чоловік старатиметься для своєї жінки. Справжній чоловік старатиметься для своєї жінки.  Він думатиме про її потреби, а вже потім — про свої. Він буде старатись, робитиме усе, що тільки може, аби знати: вона бачить його любов.

Якщо говорити про хлопців, які не сприймають жінку як повноцінного партнера, а лише використовують на кілька ночей, то такі справді існують. Їм потрібні лише деякі сторони жінки, яких не можна замінити. Вони занадто слабкі, щоб захотіти піклуватись про свою жінку, їм набагато легше жити без зобов’язань і просто викинути дівчину, коли скористався нею. Це не любов. Вони ж навіть не помічають своїх обраниць.

Багато хто каже, що справжній чоловіків взагалі немає, та я скажу, що є. Їх справді менше, ніж негідників та невпевнених в собі чоловічків, але вони існують. Не забувайте, що якщо ви розраховуєте на такого чоловіка, то й самі маєте відповідати йому. Чекайте його, шукайте, не здавайтесь і не йдіть в руки до того, в кого мало не на чолі написано: “я не твій”.

Дочекайтесь СВОГО сильного, гідного і мужнього чоловіка і ви будете нарешті остаточно щасливою. Він буде носити вас на руках, наче ви перинка чи дитина. Він буде накривати вас вночі, нести вашу валізу і відчиняти вам двері. Він пропонуватиме обід і прогулянку, запропонує подивитись дівчачу мелодраму, коли вам буде нудно.

А головна ознака сильного і справжнього чоловіка тому, що він не кине вас, коли ви будете його дуже потребувати. Як друг пізнається в біді, так і партнер. Це слабак може сказати, що має невідкладні справи, погано почувається чи в гостях. А справжній чоловік зробить усе, щоб приїхати і обійняти вас.

Не забувайте, що усього цього ви заслуговуєте.

Ніхто не каже, що справжній чоловік — це ідеальний чоловік. Напевно, ідеальних все ж не існує, та в кожного свої пункти. Такий чоловік буде ідеальним для вас. А чого іще треба?

Вам може здатись це все уривками з якогось романтичного фільму, описами принців, про які в дитинстві мріяла кожна маленька принцеса. Але такі чоловіки існують. І зрозумієте ви це тоді, коли зустрінете свого справжнього чоловіка. 

Годі думати, що справжні чоловіки безслідно зникли чи вимерли, як мамонти. З таким налаштуванням точно не знайдете нікого.

Довіряйте самій собі, своїй інтуїції, своїм бажанням, своєму серцю. І ви неодмінно отримаєте те, чого шукали.

А ви вірите в те, що справжні чоловіки існують?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector