Ось вони, 3 найхитріші знаки Зодіаку, з якими потрібно бути обережними

Деякі риси людини справді залежать від знаку Зодіаку, під яким вона народжена. Сьогодні дізнаємось про топ найхитріших знаків, яких радимо перевіряти по кілька разів.

Зміст публікації

Рак

Сказати, що Раки дуже хитрі — то краще промовчати. Вони вміють так маніпулювати людьми, що ті, бідолаги, й не зрозуміють, що щось не так. Зброя Рака — це постійні стрибки емоційного стану співрозмовника. До речі, назвати їх поганими язик не повернеться, бо використовують вони ці вміння дуже рідко, але в тих рідкісних випадках вони і зможуть показати все те, що накопичували місяцями. Раки добре обирають місце удару і поводяться так, що їм неможливо відмовити. А ще вони здатні на корисливу дружбу, бо ж може знадобитись.

Та причини такої хитрої поведінки Рака переважно дуже милі, так-так, милі. Усе це Раки обійматимуть заради власної сім’ї. Тільки от якщо ви захочете образити Рака, то він не помилує, навіть якщо ви будете йому найріднішою людиною. Просто він так виїсть ложкою мозок, що ви постійно будете відчувати себе винним.

Терези

Терезам важливо бути не самотніми. Їм завжди потрібен хтось, хто був би поряд і підтримував у хитрих ситуаціях. Однак якщо такої людини не знаходиться, то Терези сам собі влаштує свято, так би мовити. Він обере собі образ і впевнено вийде в ньому в суспільство. Буде дуже багато брехати, бо це відчуття йому подобається, а ще — це доволі легкий шлях вирішення проблем. Так він досягає свого.

Терезам не важко комусь щось нашепотіти, причому взяти це з ту ж мить шепотіння ну просто із повітря! Вони пустять жахливі чутки, щоб домогтися свого або просто повеселитись. А ще вони використовують хитрість для того, щоб отримувати від сім’ї свого. Як і Рак, Терези граються з емоціями інших людей, вселяють у них провину і таким чином перемагають.

Скорпіон

Скорпіони – професіонали у хитрощах і маніпуляціях. Вони підсвідомо вважають такі свої навички мистецтвом. Та вони не особливо стримуються перед тим, як запустити чергову дозу обмовлянь, адже так набагато легше і швидше можна досягнути бажаного. Нащо змагатись типовими методами? Будь-які підвищення на роботі Скорпіон має забрати собі і зовсім цього не соромиться.

Скорпіони дуже добре вміють обирати людей для дружби. Переважно це такі люди, які не імпонують самому Скорпіонові, але можуть знадобитись у якійсь справі. Його дружба дуже корислива. Він може використати навіть партнера в стосунках заради чогось. Та якщо ви йому зрадите чи образите його, то усі хитрощі та маніпуляції відкриються максимально.

А ви є в цьому списку?

NataM
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector