Дохід жінки залежить від того, у якому віці вона стає матір’ю

Вже давно не секрет, що діти доволі кардинально впливають на життя кожної жінки. Дехто навіть вважає, що діти можуть загубити кар’єру. Звичайно, поява нового життя впливає на дохід та роботу, але не на кар’єру. 

Група вчених з університету Вашингтона в Сент-Луїсі (США) дійшла висновку, що найкращий час для народження дітей: після 30 років. У цьому віці, жінка зазнає мінімальних втрат та зможе продовжити будувати свою кар’єру.

Перш ніж дійти такого висновку, вченим довелося проаналізувати 1,6 млн данців у віці від 25 до 60 років. Для точності результатів вони враховували наявність вищої освіти, сімейний стан та вік народження першої дитини.

Майже усі матері погодилися, що протягом перших двох років життя дитини вони різко відчули зниження доходів в родині. Та все ж, науковці наголошують, що народжувати дитину варто після 30 років, адже жінки, які народили до 28, надалі заробляли набагато менше за тих, хто зробив це пізніше. А найголовніше, що наявність диплома про вищу освіту не відіграє особливої ролі. 

Крім того, варто зазначити, що у жінок віком від 30 до 39 років народжуються розумніші та здоровіші діти, що доведено вченими з Лондонської школи економіки і політичних наук.

Який він ви вважаєте найкращим для народження свого первістка?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector