Доля України: останнє пророцтво мольфара Нечая

Нечай – відомий мольфар із Закарпаття, який прожив 81 рік. Чоловік мав великий зв’язок із природою та зцілював людей. Та за кілька років до своєї смерті зробив передбачення про майбутнє України. Чоловік розумів, що від того не втечеш. То що ж пророкував Нечай?

Михайло Михайлович вперше відчув свої сили у 8 років. На всю Україну він прославився у 1989 році. Тоді українська влада офіційно запросила його на 1-й фестиваль “Червона рута” аби він керував погодою.

Нечай допомагав Сергію Параджанову зняти фільм “Тіні забутих предків”. Спілкуючись з мольфаром, режисер перейнявся гуцульською культурою, дізнався різну специфіку.

Кадр з фільму С. Параджанова “Тіні забутих предків”

До того ж мольфар 40 років керував фольклорно-етнографічним народним ансамблем. Він виготовляв дримби та майстерно грав на них. За це Нечаю дали звання «Заслужений працівник культури України».

Пророцтво мольфара про Україну

Він був тією людиною, яка завжди говорила правду. Тому народ так полюбив його. На його думку, наш генофонд іде на спад. А людство вже давно переживає деградацію, а не зростання.

Для України він озвучив невтішний прогноз. Ніби на країну чекає розкол. Що частини України потраплять під контроль сусідніх держав.

Але попри це він додав про обовязкове відродження України. І що всі території будуть повернені. Головне, щоб люди згадали своїх предків та почали по-справжньому вшановувати їхню пам’ять.

На наших землях розпочнеться велика битва добра та зла. І добро обов’язково переможе

Додав, що вищі сили втручаються у звичний спосіб життя людей. І це призведе до зміни кордонів держав та утворення нових країн на карті землі.

У Закарпатті є багато послідовників Нечая. До прикладу Орест Стафійчук, прогнози якого обнадіюють більше. Він зазначає, що українцям доведеться чимало працювати, що звільнити країну від ворога. 

Стафійчук не називає точної дати закінчення війни, але впевнений, що все закінчиться до початку жовтня 2022 року. Найближчі пів року стануть вирішальними у подальшій долі України. Мольфар наголошує на важливості світової спільноти у боротьбі за перемогу українського народу. Люди у всьому світі повинні не забувати про те, що відбувається зараз в Україні.

Фото з відкритих джерел

JuliaG
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector