Дружина мого друга особливо не займається побутом. Вона не любить готувати, тому пару раз в тиждень варить макарони з сосисками

Мій дуже хороший друг одружений. Але його дружина особливо не займається побутом. Вона не любить готувати, тому пару раз в тиждень варить макарони з сосисками. Весь інший час вона вважає за краще купувати готову їжу.

Пранням вона теж займатися не любить, пере речі пральна машина, а прасувати приходить раз на тиждень помічниця по господарству. Чому вона приходить? Невже у них так багато грошей? Зовсім ні, просто чоловік вважає неправильним прасувати свої сорочки, а дружина цим займатися не хоче.

Прибирання теж відбувається раз в тиждень тією самою помічницею. Якщо прибиральниця з якихось причин не може до них прийти, квартира молодої пари буде покриватися брудом.

На всі спроби чоловіка переконати дружину працювати по дому вона використовує залізний аргумент: «Ти знав, з ким одружився». В принципі, цілком логічно, правда? Не має сенсу чекати, що людина зміниться, якщо вона спочатку звикла до певних речей.

Саме тому, втомлений чоловік вирішив запросити дружину на годину. Він знайшов оголошення в інтернеті і домовився з дівчиною, яка приїде до них додому і приготує вечерю. Він просто хотів поїсти.

У призначений час до них прийшла дівчина, яку чоловік провів на кухню і вона почала готувати їжу за погодженим раніше меню. Дружина була шокована.

З одного боку, чоловік не став нічого приховувати і все пояснив дружині. Вона не готує, тому він запросив помічницю. Здавалося б, а що такого? До речі, та дівчина непогано впоралася. Клієнт був задоволений результатом. Але не його дружина.

Спочатку вона влаштувала скандал до Місяця і назад. І ніякі аргументи чути вона не хотіла. При цьому вона абсолютно відмовлялася прийняти той факт, що чоловік звертається за допомогою, так як його дружина не особливо виконує свої обов’язки.

Загалом, бажання чоловіка зробити як краще привело до досить сумного результату. Дружина була ображена, розмовляти з чоловіком не стала.

Виходить, що сучасні жінки і самі нічого робити не хочуть і допомогу приймати не раді. Як же бути чоловікам, які просто час від часу хочуть нормально поїсти і жити в чистому помешканні?

А як ви вважаєте?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector