Жінки за кермом зляться частіше за чоловіків. Дослідження

Чоловіки завжди сміються з жінок за кермом та часто не довіряють їх вмінням. А дарма, адже статистика каже, що жінки набагато сконцентрованіші та рідше потрапляють у ДТП. Але назвати їх спокійнішими за чоловіків ми, на жаль, не можемо. Британський підрозділ марки автомобілів Hyundai вирішив провести власне дослідження та опитати понад 1000 водіїв. 

Результати дивують!

Виявилося, що жінки на дорозі набагато агресивніші. Вони частіше за чоловіків зляться, коли їх обганяють, загороджують дорогу, або просто вказують як правильно рухатися. Жінок на 13 % більше дратує ситуація, коли водій забуває увімкнути сигнали повороту. 

Чому жінки так реагують?

Психолог Патрік Фаган з Голдмістського університету пояснює це інстинктами, які зародилися у жінок ще у давні часи. Річ у тому, що оборонні інстинкти у жінок набагато сильніші, ніж у чоловіків, тому й реагують вони більш агресивно у стресових ситуаціях.

Еволюційна теорія припускає, що у наших ранніх предків розвинулося гостре відчуття небезпеки щодо всіх факторів, які могли б загрожувати їх життю та життю дітей. Печери залишалися незахищеними, адже чоловіки були на полюванні, тому жінкам довелося вчитися оборонятися та передчувати небезпеку. 

Саме так пояснив поведінку жінок Патрік Фаган.

У водіїв за кермом домінує лише 2 емоції: щастя та злість

51 % водіїв відповіли, що під час водіння вони відчувають справжню свободу та щастя. Саме це змушує їх щодня сідати за кермо свого автомобіля. А ось злість виникає тоді, коли людина втрачає контроль, а разом із ним йде й відчуття свободи. 

А ще, автомобіль допомагає людям вивільнити злість та покращити настрій, адже 54 % водіїв відчувають справжню ейфорію, коли просто співають за кермом. Можливо жінки саме так знімають стрес, просто підспівуючи свою улюблену пісню?

Хай там що, а жінок за кермом краще не нервувати. Якщо ви сидите поруч із нею – просто мовчіть!

Ви погоджуєтеся з результатами дослідження?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector