Дружина дізналась, що чоловік листується з колишньою. Вона вчинила, як мудра жінка і вирішила це питання без скандалів

Юля на роботу щодня доїжджала електричкою. Сиділа на вокзалі і дивилась як туди сюди проходять люди. От і знайоме обличчя побачила. Підірвалась з місця і побігла за Наталкою.

– Наталю, – кричить здалеку – Стій, бо не дожену. 

Жінка захекалась, але подругу з дитинства наздогнала.

– Скільки ж я тебе не бачила. А ти змінилась, схудла. В чому твій секрет?

– Привіт, Юлю. Ех, краще не запитуй. Нікому б таких секретів..

– Що у тебе трапилось? Щось серйозне?

– Чоловік зрадити надумав!

– Та ти що? Володька твій? Як це могло статись? – не вірила почутому Юля.

– Та я вже давно почала помічати за ним щось неладне. Сидить постійно в телефоні, переписки веде, каже робочі. Ну, а я ж не звикла в чужих телефонах ритись, не перевіряла. А він пароль поставив і як тільки я підходила одразу ті переписки згортав і ніби новини якісь читав. Але ж я не дурна, все розумію.

– І що, все-таки глянула?

– Та краще б я цього не робила. Таке взнала. Виявляється переписується він зі своєю колишньою. В них там майже до весілля не дійшло. Та вона Вову кинула, заради якогось там багатого красеня, життя у них не склалось, от вона і назад прискакала.

А він телепень і клюнув на це.

Так неприємно було читати ті переписки. “Пам’ятаєш, наші пристрасні ночі. Так мені добре було з тобою” – писала йому. Тьху. Мене мало не знудило.

А він, уявляєш, пише їй: ” Мені стрункі дівчата подобаються, такі як ти. Бо дружина моля в двері скоро влазити не буде”.

– Як він міг? Прекрасна у тебе фігура! хай на себе спершу гляне!

– От в цьому і сміх! Поставив на аватарку фото 10 річної давнини, де він красень молодий, з гривою темною і густою, худий, навіть підкачаний трохи. А ця вертихвістка і сипле йому компліментів. Думає, він не міняється з роками чи що?

А я відправила з його сторінки теперішнє фото чоловіка, нехай гляне, що голова уже сива, животик з’явився і не зариться на чуже добро.

– І що подіяло?

– Після того, як я написала, що роботи Вова зараз не має, дружина сім’ю забезпечує, вона притихла зовсім. Написала лиш, що зникла та іскра, вона пам’ятає його ще зовсім іншим. Згодом і сторінку видалила свою. Листування все теж зникло. Мені цього і треба було.

– А потім що?

– Ненаглядний мій приходить і до комп’ютера, шукає переписку, а її не нема. Дивлюсь, і так, і сяк пихтить там, вже і злитись почав. Нічого мені не сказав, пішов спати. Коли, зрозумів, що вона вже не з’явиться, то заспокоївся.

– Ну то вже добре.

– Ні, я ж то спокою не мала після я його слів про мою фігуру. Вирішила взятись за себе. Почала правильно харчуватись, пішла у зал, привела себе у форму. І знаєш що зрозуміла?

– Що?

– Я розчарувалась у Володі. Він почав мною захоплюватись, а я на нього дивитись не хочу. Образив він мене, гордість зачепив.

– Це тільки тобі вирішувати, що робити зі своїм чоловіком. Радити не буду, бо потім крайньою залишусь. Але виглядаєш ти суперово!

Подруги поговорили і якраз над’їхала електричка. Юля сіла і поїхала додому. Зайшовши у будинок, побачила чоловік з кимось листується, глянула – брат. Хух. Вона вже й настрашилась після розповідей Наталки.

– Коханий, а тобі колишні коли-небудь писали?

– Ні, а з чого такі запитання?

– Та просто..Знаєш, я вирішила на фітнес записатись.

– Для чого? ти і так у мене найкрасивіша жінка на світі.

Юля розплилась в усмішці. Їй приємно чути такі слова від чоловіка. Вона пішла на кухню готувати вечерю, але на фітнес таки записалась. А то мало що може трапитись!

А що б ви вчинили на місці Наталки?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Viktoria
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector