Дванадцятирічна наречена. Я перехожі реагували на весільну фотосесію на узбережжі

Дівчинка підліток років 12 стояла одягнена у весільну сукню. А пору з нею чоловік у костюмі, що годився їй в дідусі, але ні. То був наречений. І вони проводили весільну фотосесію на узбережжі. 

Дивлячись відео видно неоднозначні реакції перехожих. Хтось навіть кидає образливі слова в сторону чоловіка. А хтось підходить і у відкриту питає, що тут відбувається. Хтось прозиває його збоченцем. Наречений з посмішкою пояснює, що діє по закону, адже отримав згоду від її батьків. 

Дане відео відверто шокує. Його подивились мільйони людей. А зняла ролик некомерційна агенція KAFA. Вона займається кампанією у Лівані по припиненню експлуатації й насильства над дівчатками. 

А проблема лежить на поверхні. Деякі регіони досі допускають укладання шлюбу дівчаток віком від 9 років при згоді її батьків. А сама дівчинка може вирішити чи виходити їй заміж лиш з 14 років. 

І не так не лише в Лівані. Згідно зі статистикою кожна третя дівчинка у світі, що виросла в сім’ї з низькими доходами виходить заміж до досягнення свого повноліття. 30% з них навіть не мають 15 років.

Саме ці дівчатка найбільше піддаються насильству. У них мало шансів отримати якусь освіту, бо частина з них накладає на себе руки чи гине від важких пологів. 

Акція KAFA задумувалась для того, щоб якомога більше привернути до себе увагу навколишніх та і загалом всього світу. Чим більше люди знатимуть про це, тим більше шансів, що будуть розроблені законодавчі норми проти шлюбів з дітьми в понад 100 країнах світу.

Що б ви зробили, коли побачила таку ситуацію?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

JuliaG
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector