Двоє сестричок весело йшли в магазин. Одній було десять років, а іншій тринадцять. Раптом на них напала зграя хуліганів

Двоє сестричок весело йшли в магазин. Одній було десять років, а іншій тринадцять. Раптом на них напала зграя хуліганів. Хлопці в чорних капюшонах скрутили молодшу і відібрали в неї телефон.  Дівчинка намагалася кричати і вириватися, але в грабіжників це викликало лише сміх. Її старша сестра також намагалася допомогти і кричала, щоб ті дали їй спокій. Та розбишаки просто відштовхнули її і продовжували розважатися. Ніхто з перехожих не зупинився і не поцікавився, що відбувається.

Однак раптом звідкись взялася велика руда собака. Вона накинулася на одного із хлопців, а той витягнув ножа. Він встиг поранити тварину, але їй на допомогу прибігла ціла зграя таких же рудих псів. Вони почали гавкати на хлопців, а ті з переляку покинули дівчат і втекли. 

Нашестя собак привернуло увагу перехожих. Їм здалося, що вони накинулися на людей, тому одразу викликали швидку допомогу. Однак як тільки хулігани зникли, руда зграя також подалася геть.

Молодша дівчинка під час цих баталій сильно вдарилася головою і все, що вона пам’ятала  — це велика руда паща, а потім теплий доторк руки і голос її матері…Вона прокинулася вже в лікарні.

Згодом до них завітав дільничий. Він розпитував старшу сестру про те, що відбулося. Вона намагалася пояснити, що на них напали хулігани і відібрали телефон, а руді собаки прийшли на допомогу. 

Ніхто не міг повірити в цю неймовірну історію, а молодша сестра через психологічну травму не розмовляла декілька днів. Вона лише малювала рижу морду собаки. Це те, що вона пам’ятала. Лікарі пояснювали, що психіка дівчинки постраждала, але все повернеться в норму, коли вона позбудеться своїх страхів. 

Тим часом на іншому кінці міста жив дід, який охороняв будівництво. Це була велика територія, де часто водилися собаки. Сам чоловік мав невеликий фургончик, в якому оселився. 

Одного дня під час чергового обходу він наткнувся на рижу собаку, яка мала п’ять песенят. Усі були схожі на матір. Чоловік вирішив не проганяти їх, а виніс рудій сім’ї їсти. Від тоді вони там оселилися. 

Дід дав кличку матері — Руда. Тепер вона допомагала охороняти йому будівництво. Так йшли дні і одного разу чоловік помітив, що собака повернулася поранена. Він обробив рану і врятував свою вірну подругу.

Після цього нападу пройшов місяць. Дівчинка досі не розмовляла, а містом ширилися чутки і розмови про зграю рудих чи то рятівників, чи то агресивних собак. У кожного була своя версія, але факт залишався фактом: дитина не змогла прийти в себе. Вона продовжувала малювати рижу пащу і її батько вирішив, що потрібно знайти цю руду собаку, щоб його донька змогла позбутися від страху, через який, за словами лікарів, мала психологічну травму. 

Та його пошуки були марними. Однак одного дня ці чутки дійшли до діда. Він одразу зрозумів, що це історія про його Руду. Чоловік зателефонував до батька дівчинки і розповів, де його знайти.

Батько взяв доньку і поїхав в інший кінець міста. Вони обережно зайшли на територію будівництва. Раптом чоловік побачив, як під одним із дерев лежали руді пси. Дівчинка також звернула на них увагу. Вона швидко помчала до них, а її батько не одразу зрозумів, що відбувається. Він перелякався і побіг за нею. Однак вона вже була серед собак і обнімала найбільшу з них. То була Руда. 

— Дякую, що врятувала мене… — тихо сказала дівчинка. 

А що ви думаєте про цю неймовірну історію? Діліться своїми думками в коментарях. 

 

 

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: