Ось, що я зрозуміла після цілого року самотності

Самотність. 

Вперше у житті після відносин я залишилася одна на довгий період часу. Спочатку я не могла цього прийняти, бо раніше у мене завжди були якісь кавалери. Та не цього разу.

Цей рік був складним, але він дав мені дуже багато.

Ось що я зрозуміла за 365 днів справжньої самотності:

1. Важливо бути однією. Я почала отримувати насолоду від часу, проведеного насамоті. Адже мені нарешті вдалося прислухатися до свого внутрішнього «Я». Спочатку доведеться не легко, але коли ви звикнете, то також будете насолоджуватися цими митями. 

2. Любов це не лише про романтичні відносини. Коли я залишилася одна, то у мене в душі була лише злість та ненависть. У всіх своїх проблемах я звинувачувала любов, поки не помітила, що насправді вона є всюди. Це любов до близьких і рідних, до ранкової кави чи зарядки, до улюбленої книги чи пори року. Вона всередині нас і завжди разом з нами. Це найголовніше. 

3. Відпочивати насамоті інколи легше. Справді, ти можеш сама вибрати серіал чи вечерю на свій смак. Не потрібно ніякого макіяжу чи укладки. Достатньо пучка на голові і відро улюбленого морозива. 

4. Не завжди буде легко. Інколи я не хотіла зранку вставати, бо не було настрою. Я скасовувала усі плани і просто дозволяла собі сумувати. Це нормально, бо ми живі створіння, які мають різні емоції та переживання. А такі моменти роблять нас сильнішими, вони змінюють і вчать чомусь новому. 

5. Життя продовжується. Я зрозуміла, що моє життя не крутиться лише навколо стосунків. Я маю друзів, роботу, своїх захоплення та інтереси. У світі стільки всього цікавого і ще незвіданого, що просто немає сенсу стояти на місці. 

6. На самоті я відчувала себе краще, ніж в будь-яких відносинах. Я стала режисером свого життя. Я могла робити те, що хочу, коли хочу, скільки хочу і з ким хочу. Не було жодних правил чи обов’язків.

7. Бути однією — це благословення. У мене з’явився час для того, щоб проаналізувати всі минули стосунки. Я змогла винести з них корисні уроки. Тепер моє серце одразу мені підказує, хто не вартий моєї уваги. Я знаю собі ціну і більше не боюся залишитися сама. Якщо ви хочете пізнати себе, то наберіться терпіння і все вийде. 

А що ви думаєте про самотність? Чи був у вас такий досвід?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: