Фразу дружини: “Тепер ти мною пишатишешся!”, Євген ніколи в житті не забуде

У Олі та Жені минув шостий рік у щасливому шлюбі. Вони виховували донечку Аню, ходили на роботу.

Якось практично одразу вони поділили між собою всі хатні й не зовсім обов’язки. Те, від чого часто сваряться в подружжі для них не було причиною конфлікту. Кожен робив те, що йому вдавалося найкраще.

Тому ніколи вони не сперечалися, що хтось зробив менше чи більше. Оля працювала на роботі, яка її зовсім не втомлювала. Проте її зарплата була не найкращою. Олю поважали за те, що вона відповідально і вчасно виконує всі обов’язки, а ще просто дружелюбна і проста людина. 

Олі підходив такий режим, оскільки в неї залишались сили та енергія, щоб готувати вдома та забирати донечку з садочка. Проте було дещо, до чого вона боялася торкатися. Техніка та все, що її стосувалося. 

Женя ж навпаки будував кар’єру і йому це вдавалося. Він заробляв на порядок більше від дружини, хоча інколи міг пізно повернутися з роботи чи поїхати у відрядження. Він ніколи не дозволяв коханій тягати важкі пакунки з продуктами, все купляв сам за її списком або давай гроші на доставку. 

Чоловік ніколи не готував, не прасував, дуже рідко міг прибрати чи допомогти з донечкою. Зате він займався машиною та всіма приладами в домі. Оплачував рахунки та лагодив прилади.

Якось після вечері Оля попросила його глянути до телевізора.

– А сама? Невже так важко запам’ятати? Я показував тобі разів 100, як це робиться! – видихнув втомлений чоловік.

– Добре! Мені не принципово! – спокійно відповіла дружина, хоч їй стало дуже  неприємно з його слів. Пізніше телевізор був налаштований, але дивитися його бажання зникло.

Чоловік не раз на пальцях пояснював Олі як і чим користуватися. Та для жінки, якій важко навчитися розбиратися у цьому було не так просто.

Якось їх запросили на святкування ювілею. Трохи перебравши ігристого, Женя не втримався і почав відкрито критикувати свою дружину:

– Вона у мене не до техніки зовсім! Не пристосована! Не уявляю як би вона без мене впоралась з мультиваркою! І це у 21 столітті. 

Оля ледве стримувала сльози. Напередодні вона попросила допомогти розібратися їй з новим телефоном, але знову почула відмову. А тут перед всіма знайомими вона виглядала як дурепа.

Їдучи в таксі, вона насмілилась спитати, що між ними відбувається. 

– Мені соромно за тебе! Я не маю про що похвалитися своїм друзям! Їхні дружини вміють все: одна програмістка, друга навчилася їздити на машині, третя знає все на рівні електрика, а то і краще. А мені нічого сказати про тебе!

Оля тихо витирала сльози зі щік. Їй було боляче чути таке від коханої людини. Але частка правди у цьому була. Молода жінка прирівнювалась до старої бабусі зі села, яка не тримала в руках сучасну техніку.

Тож жінка вирішила, що більше так тривати не може! На роботі вона попросила подругу розібратися з телефоном. Пізніше ввечері Оля переглядала відеоуроки, як лагодити кавомашини. Чоловік ще ніколи не був настільки враженим від цього.

– А що у нас на вечерю? – спитав той.

– Вибач, поки я розбиралася із цим, то не встигла нічого приготувати. Поки ти не переодягнувся можеш купити щось готове у супермаркеті. 

Женя здивувався, але так і зробив. Потім на нього чекав ще один сюрприз. Тепер на його плечі лягло відвозити донечку в садок, бо Оля записалась на водійські курси. Лекції були ввечері, а водіння зранку.

Ще Оля вирішила краще освоїти комп’ютер, бо почула, що за це збільшують зарплатню. Як тільки вона попередила про це, то чоловік аж попихнувся. Тепер йому доведеться ще й готувати і повністю зайнятися дитиною, адже Олі не буватиме вдома.

– Але ж не надовго! Як тільки повернуся з відрядження мене тут же підвищать! І ти зможеш мною пишатися! Чи не так? – промовила в кінці дружина та з охотою спостерігала, як рот чоловіка відкривається ще ширше від подиву.

А як би ви вчинили на місці Олі?

Фото з відкритих джерел

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

JuliaG
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector