Гірка доля дітей, що забирають стареньких батьків жити до себе

Ніколи й подумати не могла, що приїзд найріднішої людини може перетворитися на справжню трагедію для моєї сім’ї. 

Справа в тому, що моя мама вже старша жінка, почала часто хворіти – от і довелося запропонувати чоловіку та дітям ідею трошки пожити разом з бабусею. 

Кривити душею не буду – цього нікому не хотілося, бо ми знали, що звичний ритм нашого життя зміниться кардинально, та й банально місця у нашій квартирі не так вже й багато, аби тривалий час приймати в гостях мою маму.

Попри свій солідний вік матуся залишається дуже активною. Прокидається разом з першими пташками, а потім цілий день не втомлюється повторювати, що її донька, зять та онуки – справжні лінивці: спимо до обіду, сніданок пізно подаємо до столу і все таке інше. 

Та це ще квіточки… Гадки не мала, що заздритиму чоловіку, який щодня з самого ранку вирушає в офіс. Мені пощастило більше – я маю змогу працювати з дому. Але тепер, коли в нашій квартирі оселилася 70-річна жінка, такий спосіб праці більше не приносив мені задоволення.

– Хіба ж сидіння за тим компутером то є робота? – сердито питає мама кожного разу, коли я починаю свій робочий день. – Краще б в квартирі прибрала – поглянь, який усюди бруд. 

Заперечувати і пояснювати щось – беззмістовно, тому я однією рукою виконую свої професійні обов’язки, іншою готую суп, а ногою намагаюся витирати пил. 

Нещодавно трапилася ситуація, яка взагалі вибила мене з колії. 

Чоловік якось запросив мене ввечері на побачення, хотів трохи підняти мені настрій і якось мене розважити. 

Цілий день я прокручувала в голові, в якому образі вийду на прогулянку нічним містом, а коли залишалося 2 години до виходу я зрозуміла, що половина моїх речей та прикрас кудись зникли.

Як гадаєте куди? Дам одну підказку: у моєї мами той самий розмір, що й у мене. Схоже, що наші модні вподобання теж зійшлися. 

Так я й дізналася, що поки виконую свою роботу, мама нишпорить в моїй шафі у пошуках нового вбрання для походу в магазин. 

Після того випадку сімейний бюджет довелося витрачати не лише на окремі продукти для мами, але й для обновки її гардеробу. 

Кілька тижнів тому в чоловіка почалися труднощі на роботі. Тепер його зарплати і моєї заледве вистачає на усі потреби сім’ї. Зводимо кінці з кінцями. 

Я наважилася попросити маму невелику частку своєї пенсії вкладати в спільну скарбничку. Хоча б до того моменту, коли все трохи втишиться. 

Не очікувала я, що жінка влаштує такий скандал! Назвала мене невдячною, сказала, що я вимагаю від неї гроші, шкодую їй шматочка хліба. 

Що тепер робити – гадки не маю. Чоловік сердиться, і я його розумію, але проти мами піти не можу. 

Єдина надія на те, що вона зглянеться над своїми онуками і погодиться допомогти нам з важким фінансовим становищем. 

Що порадите головній героїні історії?

Напишіть нам у коментарях на Facebook

Поділіться з друзями

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

SofiaP
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector