Головна ознака заздрості, яку ми не помічаємо

Зрозуміти, що вам заздрять просто. Проте, ми часто заплутуємося, бо людина, яку ми вважаємо своєю найближчою може не виявити співчуття у момент, коли нам погано. Навпаки, вона починає нас критикувати, принижувати і не підтримувати. Тобто тільки щось погане — одразу різка зміна ставлення.

Та щось тут не так. Ясно, що ми просто поспішили зробити висновки. Людина цікавиться нашим життям, випитує подробиці, дає поради. Каже: як це ми так вчинити? Тільки ти можеш потрапити в таку халепу! 

Тобто, до нас виникає інтерес тільки тоді, коли в нас щось трапилося. А ми казали, що та людина заздрить нам. Як можна було таке подумати?

А насправді правильно підозрювали! Антропологи довели, що людині, яка заздрить максимально неприємно бачити нас щасливими, тільки у нас горе — вони перестають заздрити і біль зникає.

Саме це і є причиною зміни ставлення до нас. Заздрісник буде просити, аби ви розповіли про свої невдачі, погані ситуації, але тільки не про хороше. Бо, як ми вже знаємо у нього виникає сильний біль, коли чує про щось хороше.

Зрозуміли як це працює? У скрутних ситуаціях ми погано аналізуємо та втрачаємо спостережливість. Головне не розповідати надто багато, бо це співчуття є не щире, а тільки енергетичними харчами для людини, що заздрить.

А як ви бачите, що вам заздрять?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: