Гормональний розклад: Прокидаючись до 6:00 ранку виробляється серотонін – гормон щастя

Гормони відіграють надважливу роль у нашому житті. Саме тому, вам варто знати розклад гормонів, аби отримати від цього найбільшу користь.

6:00 – виробляється серотонін – гормон щастя. Якщо ви звикнете прокидати до 6 ранку, то будете набагато щасливіші. А ще, росте рівень кортизолу. В цей момент, логіка працює найкращим чином, тому ви можете будувати плани і приймати важливі рішення.

Зарядка і 2 склянки води з самого ранку допоможуть побороти гормон стресу.

7:00 – Мелатонін вже не виробляється. Тепер для статевих гормонів є місце. Сон після 7 не несе ніякої цінності вашому організму.

8:00 – в хід йдуть стероїди, які відповідають на міцність наших м’язів. Це найкращий час для занять спортом.

10: 00 – 14:00 – виробляється нейрогормон ДГЕА. Це саме те, що впливає на нашу пам’ять та увагу. Цей час краще присвятити для розумової праці.

14:00 – 16:00 – в цей час, ви скоріше за все відчуєте невелику сонливість. Необхідно дати своєму організму невелику перерву для сну, оскільки в цей час починає вироблятися гормон росту.

17:00 – падає рівень кортизолу, а отже, важливі рішення в цей час краще не приймати. Також, не варто займатися спортом, тому що живлення м’язів буде дуже складним.

21:00 – в гру знову вступає мелатонін. Температура тіла падає, тому нам так сильно хочеться когось обійняти, або просто загорнутися в теплий плед.

22:00 – з цього часу починають вироблятися ендорфіни. Якщо заснути саме в цей час, то ваш сон буде дуже приємним. В цей час, ваш організм повністю готовий до перезавантаження. Найцінніші години для сну: 22.00 – 4.00.

2:00 – виробляється гормон росту. Діти ростуть, а дорослі стають ще красивішими та здоровішими.

А ви берете до уваги гормони, коли створюєте свій розпорядок дня?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector