Гороскоп на 2020: ось що чекає Вас згідно з вашим знаком Зодіаку

Що обіцяє майбутній період кожному знаку Зодіаку і до чого слід бути готовим.

Давайте дізнаємося, що обіцяє період кожному знаку Зодіаку і до чого слід бути готовим.

Овен

Для представника знака Овен 2020 рік обіцяє стати періодом випробувань і перевірки на міцність. Не забувайте, що рік буде високосним, а значить, Овну недостатньо буде свого напору і переконливості, щоб досягати всього, до чого ця людина так прагне. Доведеться стати м’якшими і гнучкішими, досягати своїх цілей не за допомогою грубої сили, а за допомогою дипломатії. Вас чекає не найспокійніший період, але якщо ви не опустите рук, якщо запасетесь терпінням, даний період вдасться закінчити на позитивній ноті і з істотними плюсами.

Телець

За всіма розрахунками настає саме ваш рік! Телець – цілеспрямована людина, яка вміє чекати заради майбутньої вигоди, а намацавши її, вже ніколи не упустить. Приходить саме такий період, коли удача буде на відстані витягнутої руки. Знадобиться лише зробити над собою зусилля і кардинально змінити власне життя. Підопічні Венери не люблять змін. Але якщо ви проявите сміливість і рішучість, в найближчі дванадцять років розвиток і успіх будуть супроводжувати вас!

Близнюки

Досить оптимістичним рік 2020 обіцяє стати для представників знака Близнюки. Він принесе вам нові знайомства і привабливі пропозиції. Є ймовірність, що зміниться ваш сімейний статус або ви отримаєте перспективну пропозицію по роботі. У будь-якому випадку радіти успіхам передчасно. Вас чекає нелегкий період, який зажадає підтвердження вашої спроможності в тому чи іншому статусі. І від того, наскільки ви будете здатні правильно розпорядитися подарунком Всесвіту, буде залежати ваш успіх.

Рак

Рік Білого Щура поставить Раків перед серйозним вибором – діяти і отримати шанс на щасливе життя, або відмовитися від своєї мрії і все життя шкодувати про це. Для того щоб прийняти правильне рішення Ракам знадобиться вся їх рішучість. У ваше життя стукають позитивні зміни, але щоб відчути їх, доведеться вийти зі своєї «черепашки» і показати всім, що ви гідні їх. При цьому далеко не факт, що заради успіху вам потрібно тримати себе в напрузі. Іноді досить розслабитися, і прийняти все як є.

Лев

Білий Щур обіцяє Леву чимало випробувань в цей високосний рік. Будьте готові до несподіваних втрат і зриву планів, особливо в першій половині року. А далі все буде залежати виключно від вашої зацікавленості і сили волі. Головне, приділяйте увагу дрібницям. Не намагайтеся вирішувати всі проблеми разом, бо в даному випадку ви ризикуєте втратити важливі деталі, які не дозволять зайняти гідне місце в цьому житті. А ви його, без сумніву, заслуговуєте.

Діва

Рік 2020 обіцяє бути вдалим для особистостей, керованих Меркурієм. А для Дів він може стати справді фантастичним періодом. Річ у тому, що представники даного знаку з початку року відчують натхнення і бажання звернути гори заради щасливого і комфортного життя. Цей час не можна проспати і пустити на самоплив. Необхідно направити свою енергію на власний розвиток і просування справи всього свого життя. Для цього вам знадобиться сміливість і самовідданість.

Терези

На відміну від інших знаків Зодіаку, Терези в 2020 році повинні звернути увагу на своє життя, зайнятися питаннями сім’ї і взаємовідносинами з навколишніми людьми. Якщо ви мрієте про гармонію, вам, перш за все, необхідно розібратися у власних почуттях і прийняти єдино правильне рішення. Друга половина 2020 року ідеально підходить для цих цілей. Для вас вона може ознаменуватися як зустріччю всього вашого життя, так і звісткою про швидке народження дитини.

Скорпіон

Непростим обіцяє бути рік Сталевого Щура для представників знака Скорпіон. Готуйтеся до підвищеного тиску, який на вас будуть чинити люди і різні обставини. Цілком можливо вам доведеться взяти на себе додаткову відповідальність, але якщо ви хочете по закінченню року з задоволенням згадувати цей період, зробити це необхідно. В іншому ж навчитеся бути стриманими. Ваші різкі, необдумані вчинки можуть серйозно нашкодити вам.

Стрілець

Для підопічних Юпітера настає надзвичайно важливий рік, який можна назвати «періодом очищення». У 2020 році Стрільцям належить переглянути власне оточення і без жалю позбутися того, хто тягне вас вниз і не дає повноцінно розвиватися. Більш того, рік Білого Пацюка може стати для Стрільця роком щасливих змін у бізнесі. Ви можете відкрити власну справу, яке буде забезпечувати вас довгі роки. Важливо лише не упустити свій шанс на щасливе життя в дозвільних загулах і любовних захопленнях.

Козеріг

2020 рік стане для Козерогів роком відкриттів. З перших місяців цього періоду підопічним Сатурна належить усвідомити – щоб чогось досягти в цьому житті необхідно освоїти мистецтво дипломатії і компромісу. Без взаємодії з навколишніми людьми, без допомоги з боку, Козероги ніколи не стануть тими, ким мріють. Пора посміхнутися цьому світу і світ посміхнеться вам у відповідь! А ще 2020 рік принесе цим людям можливості для створення сім’ї і появи нових, перспективних знайомств.

Водолій

У 2020 році Водолії будуть в прекрасному настрої і з райдужними планами на життя. Плани дійсно можуть здійснитися, якщо Водолії власними руками не стануть руйнувати те, що створювали з такими зусиллями. Для цього важливо не слухати пліткарів і не вірити тому, що ви не бачили на власні очі. Провокації недоброзичливців можуть зруйнувати ваше життя за дві секунди, якщо ви не виявите розсудливість.

Риби

Для Риб рік Білого Щура ознаменується свіжим струменем, який істотно змінить життя представників даного знаку. Можливо, через власні страхи і невпевненість в собі вам доведеться прожити не найприємніший період, але, повірте, він того вартий. В кінці року ви будете з подивом оцінювати своє перевтілення і з задоволенням відзначати, що зробили новий крок у своєму розвитку.

Ви вірите у такі передбачення?

Ira
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector