Все змінилося, коли дівчина завагітніла, вона з радістю розповіла цю новину своєму хлопцеві, сподіваючись, що він буде радий, ось тільки він відповів, що дитина йому не потрібна

Буває, що навіть жінка, яка народила малятко, може бути найгіршою людиною у світі. І ця історія цьому доказ. 

Під час навчання в університеті, коли молоді хлопці та дівчата живуть повним життям і тільки починають занурюватися в доросле життя, одна першокурсниця зустрічалася з хлопцем, який здавався для неї тим самим, з яким вона проведе все життя разом. Ось тільки все змінилося, коли дівчина завагітніла, вона з радістю розповіла цю новину своєму хлопцеві, сподіваючись, що він буде так само радий, ось тільки він відповів, що дитина йому не потрібна та й спілкуватися з нею він більше не має бажання. Звичайно, вона не вірила в це і сподівалася, що коли народить він повернеться до неї, але цього не сталося. Тоді вона просто відмовилася від малюка після пологів і вирушила влаштовувати своє життя.

Хлопця ж усиновили нові батьки та дали йому ім’я, з цього дня його звали Мирон. Його нові батьки його дуже любили та дали йому все необхідне, в тому числі виховання. Хлопець виріс неймовірно добрим, він отримав освіту і навіть почав свій бізнес, який через роки приніс йому чималий дохід. Також він знайшов свою другу половинку, і завів з нею дітей.

І начебто його життя тепер прекрасне, але якби все було так просто. В один прекрасний момент про нього згадує його біологічна мати. Вона прийшла не просто побачити сина, а вимагати, щоб він її утримував, а також забезпечив житлоплощею. А також загрожувала змусити його через суд, якщо він не погодиться.

Тоді Мирон закрив двері перед її носом. Пригрозив, що викличе поліцію, якщо жінка посміє прийти ще раз до нього додому:

– Ти мені ніхто. У мене є мама і тато. А ти чужа людина, так що забирайся геть! 

А ви б змогли пробачити дівчині такий вчинок? Можливо, треба дати їй другий шанс? 

Daryna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector