Сьогодні за вечерею мій чоловік розповів про одну ситуацію, яка трапилася з його колишнім одногрупником. Отож хочу написати про це і вам
Одногрупник має свою мережу ресторанів у нашому місті. Будній день, надворі стояла легка спека – останні дні серпня. У ресторан заходить чоловік. На вигляд йому 35 років. Підходить до офіціанта й запитує про Павла, мовляв, він сьогодні працює? Офіціант здивувався такому гостю. Покликав чоловіка.
– Павле, сьогодні у мене буде тут побачення з дівчиною. Хочу попередити ваш персонал – нехай принесуть два окремі чеки.
Звісно, що будь-яка примха за гроші клієнта. Павло вирішив сьогодні побути подовше та поспостерігати за відвідувачами. Цікаво, що ж буде потім.
Однак, коли на порозі з’явилася ефектна білявка, то чоловік одразу все зрозумів. Нещодавно у його ресторані трапився курйозний випадок. Один чоловік запросив на побачення дівчину. Звісно, що хотів одразу показати, який він при грошах і запропонував їй замовити все, чого душа бажає. А та замовила мідії з тигровими креветками, пляшка найдорожчого шампанського, французький десерт від шеф-кухаря та ще й асорті імпортних сирів. Та під кінець побачення вона вийшла, мовляв, треба носика попудрити. Та не повернулася ні за 15 хвилин, ні за годину. Тоді офіціант приніс чек, адже цей столик було зарезервовано до певної години й вже прийшли інші клієнти. Та коли бідолашний глянув на суму, то ледь не втратив свідомість. Не буду називати точну цифру, але сумарно там в кінці було три нулики.
От і зараз Павлу стало цікаво – чи зможе дівчина повторити такий трюк?
Камілла (ну так принаймні дівчина назвалася офіціантові) поводилася по-королівськи. Тримала рівно поставу, мило сміялася та могла підтримати будь-яку тему у розмові з чоловіком. Власник покликав офіціанта, який обслуговував той столик і поцікавився, що замовила дівчина. Лобстери та кальмари, пляшка “Шардоне” і ще декілька позицій.
Хочу одразу сказати, що це не просто якась кафешка, а елітний ресторан, де одна страва може коштувати як половина зарплати. Тут часто харчують директори великих фірм, політики та зірки. Тому і не дивно, що дівчина обрала саме цей ресторан для побачень – якщо ж не знайде собі багатого кавалера, то хоча б смачно повечеряє.
Через годинку Каміла встала і пішла до вбиральні. Однак, біля дамської кімнати є чорний вихід для персоналу. Здається, що саме туди вона прямувала. Та на неї там очікував приємний “сюрприз” у вигляді охоронця. Той попросив її пройти до свого столика та оплатити рахунок, інакше викличе поліцію. Дівчина була в шоці. Однак зайшла до кімнати, поправила зачіску, підмалювала вії та губки та пішла до чоловіка.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
– Поїдьмо кудись, прогуляємося? Бо мені вже нудно тут – лагідно промовила дівчина та закліпала своїми оченятками.
– А тобі тут один знайомий передав привіт. Сашко. Ти з ним декілька днів тому тут вечеряла. – відповів чоловік та пішов геть. Навіть не попрощався.
А на столі стояв окремий чек за всі ті страви, які замовила Каміла. Здавалося, що це була не сума, а номер телефону. Я ж казала – дуже дорогий ресторан.
Дівчина спершу почала торгуватися, потім почала плакати та проситися додому. А далі змінила свою тактику та почала погрожувати, мовляв, її охоронець хотів побити (ага, там були камери біля чорного входу) і що офіціант до неї приставав. Вже й Павло не витримав таких криків, а гості помалу покидали приміщення, адже така поведінка їм заважала спокійно поїсти.
– Дівчино! Заспокойтеся! Або ви зараз оплачуєте всю суму або ми викликаємо поліцію! – крикнув на неї власник.
Та дівчина зателефонувала комусь і сиділа тихо біля барної стійки. Через декілька хвилин зайшов старий дідусь. Залатана курточка, а на кросівках де-не-де були дірки. Підійшов до офіціанта і попросив покликати власника. Виявилося, що це був тато Каміли.
– Вибачте за таку доньку. Я маю тільки 5 тисяч, пенсія ще не прийшла. Можливо, борг можна відпрацювати якось? – сказав дідусь та тремтячими руками поставив на стійку гроші.
Павлу стало шкода діда. А донька вже з очі від сорому не знала, куди діти.
– Ми пробачаємо ваш борг. Заберіть ці гроші. Але якщо ваша донька ще раз прийде у цей ресторан – я викличу поліцію. – промовив тихо Павло. Тих 5 тисяч навіть би не вистачало для того, щоб оплатити 30 % від суми всього замовлення.
Дівчина вибігла на двір, як та фурія. А дідусь подякував та пішов геть.
Ось такі “клієнти” – це не рідкість.
На вашу думку, Павло правильно вчинив? Що б ви зробили на його місці?
Я була заміжня за Сергієм недовго. Спочатку мені здавалося, що все буде нормально. Але дуже швидко я зрозуміла, що в нашому шлюбі нас було троє. Я, Сергій і його мама Марина Борисівна.
Колись у мене була сім’я: ми з першою дружиною Ірою виростили доньку, купили квартиру, жили спокійно. Але потім у моєму житті з’явилася Поліна, і я все зруйнував.
Я ніколи не думала, що в нашій родині тема онуків стане такою дивною. У нас усе було навпаки. Мій чоловік Ігор дуже хотів онуків. Постійно казав, як водитиме їх на рибалку, як збудує на дачі будиночок, як вчитиме всього.
Я з Денисом була багато років. Познайомилися ще в університеті. Я сама до нього тягнулася, допомагала з навчанням, завжди була поруч. Потім переїхала до нього, і якось так вийшло, що я все тягнула, а він просто жив поруч.
Я все життя була дуже близька з мамою. Вона виховувала мене сама, про батька я майже нічого не знала. Для мене мама завжди була найріднішою людиною. Ми часто бачилися, гуляли у вихідні, ходили в кіно, могли просто пити чай і говорити про все.
Я виросла в сім’ї, де спокій був рідкістю. Батьки любили гулянки більше, ніж тихе домашнє життя, а мене часто рятувала бабуся. Коли в домі не було грошей, все було більш-менш тихо.
Колись я й сама не вірила, що можу опинитися в такій історії. Завжди засуджувала жінок, які зв’язуються з одруженими чоловіками.А потім у моєму житті з’явився він.
Я з чоловіком разом уже багато років. У нас є донька Оля, звичайна сім’я: робота, дім, школа, постійні витрати. Зайвих грошей у нас ніколи не було. Зі свекрухою в мене наче й не було відкритої війни.
Гості – як риба, на 3 день починають погано пахнути. Так можна сказати про кожну гостину моєї свекрухи. Та, на щастя, я зуміла зробити так, що Ольга Дмитрівна раз і назавжди забула до нашої квартири дорогу!
14 прийомів, які допоможуть вижити в смертельно небезпечній ситуації
10 речей, які ніколи не зробить доросла жінка заради чоловіка
Ось чому жінці насправді не потрібні шлюб і стосунки
Розчин з дріжджів: полийте ним свої рослини і ваш урожай збільшиться!
«Після весілля все вляжеться», — написав майбутній чоловік доньки іншій жінці, поки я несла коровай до зали.
Я довго жила з відчуттям, що ми з чоловіком ніби б’ємося головою об стіну. Працюємо обоє багато, втомлюємося страшенно, а толку ніби й немає. Жили ми вшестеро в одній квартирі: я, чоловік, син, мої батьки і бабуся.
Минуло вже 12 років відтоді, як не стало Юлі. А я все одно не міг відпустити той день. Мені вже тридцять, я живу в місті, працюю, а всередині все стоїть на місці.
Якби не важка хвороба чоловіка, я б ніколи знову не була щасливою…
Доля України: останнє пророцтво мольфара Нечая
До нас приїхала моя мама з села. Тільки ми з нею зайшли в квартиру, як чоловік мені каже – нехай теща їде до своїх родичів. Я зібрала свої речі і поїхала разом з мамою
