Хто привернув до себе найбільше уваги папараці – добірка найкрасивіших та екстравагантних зірок на Каннському кінофестивалі

Часто сучасні модні тенденції викликають у нас здивування, відразу та навіть сміх. Адже коли ми уявляємо події модного фестивалю чи показу мод, то очікуємо побачити вишукані сукні, цікаві трендові аксесуари чи розкішне взуття. Однак пропонуємо вам добірку фото знаменитостей, які обрали для себе нестандартні наряди для міжнародного кінофестивалю “Каннський кінофестиваль”. Хтось прийшов у прозорому вбранні, щоб похизуватися фігурою, інші обрали для себе звичайні джинси та чоловічу оверсайз сорочку, деякі зірки вирішили пофантазувати над своїм образом та додали декілька цікавих деталей до звичайної чорної сукні. Правда, були й такі знаменитості, які змінювали свій образ декілька разів за вечір. Здається, що саме ці жінки змогли привернути до себе увагу всіх папараці й журналістів та здійснили справжній модний фурор на червоній доріжці! 

Акторка Тільда Свінтон 

Акторка Марина Руй Барбоза 

Модель Лейла Депіна 

Модель Софія Рейсінг 

Модель Белла Хадід 

Перша сукня моделі Еліси де Панісіо

Друга сукня Еліси де Панісіо 

Модель Тейлор Хілл 

Акторка Джоді Тернер-Смітт 

Модель Тіна Кунакі 

Перша сукня світської левиці Лени Лениної 

Друга сукня Лени Лениної 

Третя сукня Лени Лениної 

Тепер досить важко привернути до себе увагу, коли така велика конкуренція краси на фестивалі. Тому зірки йдуть на такий ризикований крок, щоб змусити всіх глядачів обговорювати їх наряди, макіяж та зачіску. Адже над образом часто працює ціла команда спеціалістів, щоб здійснити вау-ефект серед об’єктивів фотокамер та перших шпальт новинних газет. 

Яку сукню ви б обрали для світського рауту? Можливо, ви хочете виглядати ексцентрично як Лена Ленина чи просто та стримано як Тільда Свінтон? 

Daryna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector