«Той, хто любить, повинен розділяти долю того, кого він любить»

Я навіть не здогадувався про те, що нічого не знаю про шлюб, коли приймав рішення про одруження.

Однак після 10-річного досвіду я можу впевнено заявити, що надолужив згаяне. Головне усвідомити кілька важливих істин.

По-перше, кохання не буде тривати вічно.

Міцні відносини можливі лише тоді, коли ви знову й знову закохуєтеся у свою другу половинку. Для цього обоє партнерів повинні рости і розвиватися. 

По-друге, не нехтуйте собою. Займайтеся самовдосконаленням, адже з такою людиною ніколи не буває скучно.

Знайдіть хобі, яке буде приносити вам задоволення. 

Я не одразу зрозумів, що моя дружина є уособленням мого найкращого друга, палкої коханки, вірного союзника і надійного партнера.

У стосунках не завжди панує безхмарна погода. Інколи трапляються урагани, падають дощі, а небо розриває блискавиця. Сьогодні вам потрібно виговоритися, а завтра помовчати. Проте ніщо не змусить вас навіть задуматися про розлучення, адже вдвох вам краще, ніж порізно.

По-третє, матеріальне становище відіграє значну роль у будь-яких стосунках. Адже хай там як, але коли немає грошей на їжу, то навіть любов відходить на задній план.

Проте важливо слідкувати за сімейним бюджетом. Наприклад, у нас за це відповідає дружина, бо їй краще виходить розпоряджатися грішми.

По-четверте, шлюб – це постійне навчання.

За ці роки я частково зміг опанувати професію будівельника, кухаря, сантехніка, секретаря, няньки, бухгалтера, електрика та лікаря.

Ніколи не знаєш, що на тебе чекає завтра. Однак будь-які труднощі можна здолати. Головне не панікувати і не впадати у відчай. Тим паче здобувати нові вміння завжди цікаво й корисно.

А ще я помітив, що усі спільні рішення насправді моя дружина приймає самостійно. Не знаю, як їй вдається це постійно упакувати в обгортку “ми”, але я схиляю голову перед таким вмінням. Хочу звернутися до усіх чоловіків, які бояться йти на поводу у своїх других половинок. Частіше слухайте власних жінок, адже від цього вони почнуть ще більше вас поважати!

Запорукою шлюбу є взаєморозуміння та підтримка. Однак перш за все переконайтеся, що поруч правильна людина.

А у якому сімейному становищі перебуваєте ви? Якщо у вас є досвід шлюбу, то поділіться своїми секретами вдалих стосунків.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector