Хто втішає краще – жінки чи чоловіки?

Жінка завжди асоціюється зі словами “турбота”, “ніжність” “любов” та “підтримка”. Здебільшого, вважається, що саме жінки є найбільш турботливими створіннями, які можуть розрадити своїх близьких у складній ситуації. А як із цим у чоловіків та чи дійсно ці переконання відповідають дійсності? Зараз будемо розбиратися разом!

Жінка втішає краще. Чи ні?

Над цим питанням також гадали й вчені, тому вирішили провести дослід та перевірити це самостійно. Ні для кого не секрет, що жінки шукають у своїх чоловіках підтримку та опору, але вчені говорять, що роблять вони це марно, адже є великий шанс розчаруватися. Результати дослідження кажуть, що в складних ситуаціях більше підтримки буде проявляти саме жінка. Чоловіки ж до такого просто не звикли. 

Чоловіки будуть допомагати, але це стосується лише найближчого кола людей, та й навіть у такому випадку, є велика ймовірність того, що чоловік на цей період геть припинить спілкування до моменту вирішення усіх проблем. 

Чому все саме так?

Жінки також можуть поводитися схожим чином, але трапляється це вкрай рідко. Якщо для чоловіків виняток – це допомога та підтримка, то для жінок – відмова у допомозі. Вчені пов’язують це з материнськими інстинктами, адже жінка апріорі не може покинути слабшу людину у біді. Вона буде підтримувати та навіть проявляти материнські якості. 

Жінки створіння доволі емоційні та чутливі. Не дарма серед жінок більше емпатів, ніж серед чоловіків.

Ви погоджуєтеся з тим, що жінки втішають краще?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector