Чому іноземці віддають перевагу українським нареченим?

Про красу українок можна писати книги, але краще один раз побачити, ніж сто разів прочитати. Саме так вважають й іноземці, які часто відвідують нашу країну саме для того, аби знайти для себе гідну наречену. Так, за кордоном дружина-українка вважається справжнім скарбом, мати який надзвичайно престижно.

Та й самі українки геть не проти покинути рідну державу та поїхати за своїм іноземним коханим хоч на край світу. Чому так та кого шукають іноземці? Нумо розберімося!

Стосунки з іноземцем

Українки дуже захоплюються успішними та гордими європейськими панянками, але чомусь їх чоловіки воліють одружуватися саме на наших дівчатах. Чому так відбувається? Річ у тому, що європейські жінки занадто сильно занурилися у фемінізм. Вони будуть кар’єру, а не родину, тому що бути вільною та незалежною набагато краща перспектива у їх розумінні. Вони навіть квіти та компліменти сприймають як образу!

Іноземним чоловікам довелося підлаштовуватися під своїх норовливих  жінок, але зробити це можуть далеко не всі. Саме тут в гру вступають українки. Як не крути, а більшість наших дівчат ще не мають таких феміністичних поглядів на життя та цілком нормально сприймають думку про іноземного нареченого.

Шукати українську наречену доволі просто, адже зараз існує величезна кількість агентств, які займаються цією справою на професійному рівні. Наших дівчат геть не лякає вивчення нової мови та необхідність кидати все своє життя та їхати в невідомість. 

Меркантильність чи справжнє кохання?

Наші чоловіки доволі болісно сприймають інформацію про те, що їх знайома українка виходить заміж за іноземця. Зазвичай, вони швидко списують це на меркантильність та жагу до кращого, заможнішого життя. Насправді, ситуації бувають геть різними, але встояти перед залицяннями іноземця вкрай важко.

Українські чоловіки стали занадто перебірливими, адже змалку ростуть у всій цій красі, а вже у зрілому віці довго обирають та завжди шукають кращих варіантів. Можливо, це ще одна з причин, чому наші дівчата залюбки відповідають на залицяння іноземців, які дійсно цінують нашу жіночність, красу та хазяйновитість.

Великі ризики

Звичайно, деякі інтернаціональні пари розпадаються, адже від такого не застрахований ніхто. В такому випадку говорити про майбутнє доволі складно, особливо якщо у родині є діти. Але, варто зазначити, що закордоном самотній мамі знайти собі чоловіка набагато легше, аніж в Україні. Іноземці дивляться на жінок з дітьми, як на серйозних панянок, які готові будувати міцний союз і діти їх зовсім не лякають. 

Кого обирають українки?

Насправді, ніколи не знаєш де знайдеш своє кохання. Так і наші дівчата, вони роз’їжджаються по всьому світу, але найчастіше обирають чоловіків з Італії, Німеччини, США, Туреччини, Великобританії та навіть Китаю! 

Взагалі, китайські чоловіки вважаються дуже добрими та надійними. До речі, інтернаціональним сім’ям у Китаї можна народжувати понад 1 дитину. А деякі опитування кажуть, що найкращими чоловіками для українок вважаються іспанці та англійці. 

Але не лише українські жінки мають за кодоном попит

Так-так, іноземні жінки також ведуть полювання за нашими чоловіками і доволі успішно. Тільки якщо за українками чоловіки їдуть самі, то наших чоловіків іноземки зустрічають в рідній країні, коли ті приїжджають на заробітки. Наші чоловіки вміють гарно говорити та залицятися, тому встояти перед такою харизмою вкрай важко.

Хотілося б попередити українок, що життя за кордоном не завжди таке чудове, як про нього говорять. Ви повинні розуміти, що там вам доведеться починати життя з самого початку: шукати нових друзів, будувати кар’єру та звикати до того, що рідних ви будете бачити не частіше 2 разів на рік.

Для початку, варто розібратися у собі та вирішити, чи дійсно ви готові зробити такий великий крок.

Ви б вийшли заміж за іноземця?

Julia
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector