Ідеальна споріднена душа для кожного знака Зодіаку

Споріднені душі посилають нам зірки згори!

Ви коли-небудь замислювалися про те, що астрологія може допомогти визначити, який із знаків Зодіаку є справжньою спорідненою душею?

Так що, якщо ви перебуваєте в пошуках своєї людини або вагаєтеся — уважно вивчіть поради для свого знака. Річ у тому, що навіть споріднені душі посилають нам зірки згори!

Отже, якщо без зайвих слів: представляємо вам список тих рис і характеристик, якими повинна володіти споріднена душа для представників того чи іншого знака Зодіаку.

Овен

Ідеальна споріднена душа: впевнена в собі людина, з якою ви будете йти буквально нога в ногу вперед.

Народжені під знаком Овна — проактивні і заповзятливі. Вони першими реагують на найновіші тенденції і зміни в суспільстві, підхоплюють їх і просто мчать вперед. Тому їм немає коли панькатися з повільними людьми, які тільки тягнуть їх назад.

Представникам цього знака потрібен партнер, який буде не відставати від них і летіти до вершин і звершень. Їх ідеальна споріднена душа — це хтось дуже впевнений в собі, а головне — наполегливий і не боїться ризикувати.

Потенційні споріднені душі: Овен, Лев, Стрілець, Близнюки і Водолій.

Телець

Ідеальна споріднена душа: віддана і романтична людина, яка дивиться тільки на Тельця.

Народжені під цим знаком дуже вірні. Якщо вони вже полюбили когось всією душею, то залишаться вірними до кінця життя. Але Телець очікує такої ж поведінки і від свого партнера. Їх ідеальна споріднена душа — той, кому можна довіряти при будь-яких життєвих обставин. Їм потрібна пряма і відкрита людина, а не любитель заплутаних головоломок та ігор розуму. Справа навіть не в тому, що Тельцю це не цікаво, у нього просто немає на це часу.

Представники цього знака люблять романтичних натур, які змусять їх відчувати себе єдиними і неповторними.

Потенційні споріднені душі: Рак, Козеріг, Діва і Риби.

Близнюки

Ідеальна споріднена душа: дуже розумна людина з гарним почуттям гумору. Обов’язково — динамічна і цікава.

Представники цього знака досить розбірливі у виборі партнера. Тому якщо вони вже з кимось вирішили зустрічатися, це повинна бути особлива людина. Не схожа на інших і не нудна! Їх ідеальна споріднена душа — хтось сміхотливий і веселий, розумний і цікавий. При цьому партнер не повинен бути схожим на Близнюків, інакше вони занудьгують і … втечуть.

Потенційні споріднені душі: Лев, Терези, Овен і Водолій.

Рак

Ідеальна споріднена душа: розумна, тактовна, лагідна і чуттєва людина з великим серцем.

У Раків величезне серце. Вони вміють любити, як ніхто — всією душею. Але для того, щоб домогтися взаємності від Рака, слід вміти любити так само. Інакше він дуже швидко відчує фальш або недомовленість.

Представникам цього знака потрібен хтось по-справжньому мудрий. Тільки така людина може завоювати їх розум. Але і одночасно — досить ласкавий і ніжний, щоб вони відчували себе особливими і коханими. Рак не егоїстичний і не корисливий, тому потребує дбайливого і рішучого партнера.

Потенційні споріднені душі: Скорпіон, Телець, Риби і Діва.

Лев

Ідеальна споріднена душа: таємнича і впевнена в собі людина, яка зможе тримати Лева в тонусі.

Левів притягують до себе впевнені в собі і самодостатні люди. Але і одночасно — досить загадкові. Леву потрібен хтось, хто готовий пуститися з ним в пригоди, без яких він не розуміє життя. Але також той, хто зуміє заінтригувати, щоб Лев просто згорав від нетерпіння, гадаючи, що ж буде далі!

Потенційні споріднені душі: Близнюки, Терези, Стрілець і Овен.

Діва

Ідеальна споріднена душа: хтось — досить складний, незрозумілий і дуже відданий.

Діви самі непрості, тому їм потрібні складні і витончені натури — як дороге французьке вино двадцятирічної витримки. Але одночасно партнер повинен бути дуже енергійним, наполегливим і амбітним. Якщо ви цілими днями лежите на дивані і нічого не робите, то можете навіть не мріяти про Діву. Їй потрібен творець, а не «предмет» інтер’єру в кімнаті.

Також представники цього знака дуже цінують вірність і відданість, адже самі мають ці якості, іноді навіть — занадто.

Потенційні споріднені душі: Скорпіон, Козеріг, Рак і Телець.

Терези

Ідеальна споріднена душа: красива, розумна і впевнена в собі людина. Щоб могла відповідати йому!

Коли доходить до любові, то Терези стають дуже скрупульозними і примхливими. Вони ніколи не погоджуються на випадкових людей. Навіть якщо для цього доведеться провести половину життя на самоті!

Їх споріднена душа повинна відповідати одночасно трьом критеріям: бути привабливою зовні, розумною і впевненою в собі. Не більше і не менше.

Представникам цього знака подобається все гарне, тому їх партнер повинен бути дійсно прекрасним зовні. Крім того, Терези цінують розум, адже самі — дуже розвинені і розумні. Нудні люди з «повільним» розумом — набридають їм дуже швидко. Також Терези мають потребу у впевненій в собі коханій людині, щоб черпати її рішучість і самим ставати такими ж. Вони просто обожнюють людей, які точно знають, чого хочуть!

Потенційні споріднені душі: Близнюки, Водолій, Стрілець і Лев.

Скорпіон

Ідеальна споріднена душа: той, хто може кинути їм виклик і не злякається їх пристрасті.

Скорпіони, якщо вже закохуються, то з усією пристрастю: глибоко і беззастережно. Але їм потрібен той, хто зможе і кинути їм виклик, і одночасно — підхопити їх вогонь. Їх ідеальна споріднена душа — по-справжньому глибока людина з хорошою уявою. Він повинен відчувати натуру Скорпіона, але і не розкривати всі свої карти.

Представники цього знака люблять таємниці, містику, інтриги, а також цінують дотепність.

Потенційні споріднені душі: Риби, Діва, Козеріг і Рак.

Стрілець

Ідеальна споріднена душа: відкрита, волелюбна. Людина, яка ніколи не буде навіть намагатися змінити Стрільця.

Представники цього знака найбільше на світі цінують свободу. Це «кіт, який гуляє сам по собі». Їх просто бісить контроль або занадто сильна прив’язаність. Їх ідеальна споріднена душа — це людина, яка обожнює і вміє веселитися, дуже відкрита і щира.

У Стрільця не так вже й багато «тарганів», але їм не потрібен той, хто буде вчити їх як жити і поводитися. Виправлень вони не потребують — це вже точно.

Їх споріднена душа повинна підтримувати їх і любити, а не виховувати і обрізати крила!

Потенційні споріднені душі: Лев, Водолій, Овен і Терези.

Козеріг

Ідеальна споріднена душа: шикарна, стильна людина, яка здатна привернути їхню увагу.

Козеріг стає вкрай розбірливим, коли справа доходить до вибору супутника життя. Для нього сама думка про те, що поруч може опинитися «Не споріднена душа» — неприйнятна.

Їх ідеальний партнер повинен бути по-справжньому класним, «породистим», щоб вони могли пишатися ним. Він також повинен володіти високим інтелектом і вміти спілкуватися з Козерогом (вірніше, знайти ключ до його непростого характеру).

І найголовніше: Козерогу потрібна людина, якій він зможе довіряти, у відданості якої йому не доведеться ніколи сумніватися. Тобто людина, на яку недовірливий Козеріг зможе завжди розраховувати!

Потенційні споріднені душі: Риби, Телець, Діва і Скорпіон.

Водолій

Ідеальна споріднена душа: хтось дуже відданий. Веселий, але з часткою цинізму. А ще — талановитий в кулінарії!

Водолії люблять веселитися і жартувати. Їх кохана людина повинна бути готовою в будь-яку секунду пуститися в божевільні пригоди. Їх також дико залучають цінителі чорного гумору і володарі гострого розуму.

Якщо ви зумієте розсмішити Водолія — ​​вважайте, що його серце вже у вас «в кишені»!

Уміння готувати — це теж великий плюс, тому що Водолії люблять смачно поїсти.

Потенційні споріднені душі: Терези, Овен, Близнюки і Стрілець.

Риби

Ідеальна споріднена душа: впевнена в собі людина з творчим і гнучким розумом.

Риби живуть у своєму власному світі. Вони ніколи не сприймають життя аж надто буквально або серйозно. Їх ідеальна споріднена душа — хтось зі здоровою впевненістю в собі, диким і творчим розумом, а також — здатністю мислити нестандартно.

Насправді їм просто потрібна людина, з яким вони зможуть розмовляти однією мовою. Тобто — не схожа на всіх інших.

Потенційні споріднені душі: Козеріг, Скорпіон, Рак, Телець.

Ви вже знайшли свою споріднену душу?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: