Ідеальний світ доньки розвалився після слів батька

В Олесі була повноцінна сім’я. Мама займалася хатніми обов’язками і повністю присвятила себе сім’ї. Натомість батько багато працював і забезпечував їхню родину. Незважаючи на те, що дівчинка більше часу проводила з мамою, вона все одно була в близьких стосунках з татом. Він завжди любив її, ніколи не сварив і давав корисні поради.

Коли Олеся підросла і вперше закохалася, то зрозуміла, що відносини її батьків були занадто холодними. Вони не проявляли один до одного ніжності, ласки чи інших теплих почуттів.

Її тато слідкував за собою, ходив в спортзал і правильно харчувався. Щодо мами, то вона не надавала своєму зовнішньому вигляду значної уваги. Вона була звичайною господинею, яка не вилазила з домашнього одягу. 

Олеся почала хвилюватися, що одного дня батьки можуть розлучитися. Вона думала, що у тата може з’явитися коханка. Хоча він не давав жодних підстав так думати.

Збігали роки. Дівчина закінчила школу й вступила в інститут. У її житті з’явилися інші турботи.

Якось тато покликав Олесю в ресторан.

– А мами не буде?

– Ні. Вона сьогодні не змогла прийти і взагалі їй краще не знати про нашу зустріч. Гаразд? 

Донька погодилася, але на серці їй було неспокійно.

Вони попрямували до столика, за яким сиділа вродлива молода жінка з двома синами підліткового віку. Так батько познайомив Олесю з Тетяною, його цивільною дружиною. Хлопці виявилися братами дівчини. 

Буквально в одну мить усі уявлення Олесі про життя зруйнувалися. Виявилося, що її тато з мамою давно не ладнали. У чоловіка з’явилася інша сім’я, але покинути доньку він не міг. Та й перед дружиною відчував провину. Лише через це їхня родина не розпалася значно швидше.

У душі Олесі був вир почуттів. Їй хотілося сказати кілька “приємних” слів Тетяні і розплакатися водночас. Її новоспечених братів ця ситуація абсолютно не хвилювала.

– Олесю, ти у мене вже доросла, тому маєш все правильно зрозуміти.

Батько пояснив, що нічого не збирається змінювати, але доньці варто знати правду. 

Дівчина пообіцяла, що триматиме це в секреті. Додому вона поверталася в роздумах: “Як мені правильно вчинити в цій ситуації? Чи справді варто приховувати від матері правду? А вона сама хіба не помічає? І як би вона відреагувала на цю новину?”

Питань було значно більше, ніж відповідей.

Олеся розуміла, що це може вплинути на життя матері і навіть зруйнувати його. Адже жінка багато років ніде не працює і займається лише побутом. Якщо вона захоче піти від чоловіка, їй доведеться шукати житло. А за які гроші? У такому разі краще мовчати.

З іншого боку, виходить, що донька обманює свою матір. Тато поставив її в складне становище. Краще б він продовжував оберігати свій секрет, адже спілкуватися з Тетяною і братами дівчина все одно не збиралася.

Чоловік змусив Олесю робити не легкий вибір. У будь-якому разі вона почувала себе розтоптаною, а її світ разом із всіма цінностями перевернувся з ніг на голову. 

А як би ви вчинили на місці дівчини?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector