Історія про Аріну, яка повністю залежала від чоловіка

– Ромчику, а ти мені даси гроші на манікюр? Ну і на масаж. А ще я джинси нові хочу.

– Добре, скільки? 

Насправді його не цікавила сума. Гроші в Романа були. Він переймався лише своїм будівельним бізнесом, який був доволі успішним. 

Подруги заздрили Аріні, адже вона змогла підкорити серце заможного і щедрого чоловіка. Дівчина вийшла заміж у 20 років, покинувши інститут.

– А навіщо тобі вища освіта? – не розумів Роман. – Ти лише будеш марнувати в інституті свій час, який ми можемо витратити на подорожі та відпочинок.

Роман не був гарний ні вродою, ні фігурою. Такий собі повненький звичайний чоловік. Він був старший від Аріни на двадцять років. Зате на нього завжди можна було покластися, а ще нахабства у нього хоч відбавляй.

Його молоденька дружина не мала жодних цілей на життя, поки не зустріла Романа. Спочатку вона думала піти в актриси, але з цим не склалося. Та після весілля у неї з’явилося безліч клопотів. Адже треба дизайнерам пояснити, який ремонт вона хоче у новенькій квартирі, а ще їй терміново потрібні водійські права. І маму треба забрати з провінції. 

А ще Аріна почала писати вірші. Рома зайнявся їх видавництво, а потім організував коханій презентацію. Прийшли гості, пили шампанське і захоплено “охкали” та “ахкали”.

Єдина проблема: постійні відрядження чоловіка. Важко Аріні було змиритися з тим, що він повертався звідти зі слідами губної помади на сороці та романтичними записками в кишенях. Спочатку вона цим дуже переймалася, але потім вирішила, що одягом буде займатися хатня робітниця, а Аріна вдаватиме, що нічого не помічає.

Через деякий час в подружжя народилася донька. Тоді молода матуся вирішила, що тепер коханий точно від неї не втече. Адже без Роми вона була порожнім місцем. Проте дитиною чоловік не цікавився.

– Аріно, що це за чашка у нас нова? Ти вибирала? – якось поцікавився чоловік.

– Так. Гарний дизайн. Правда?

– Ага, але я хотів з тобою про інше поговорити. Нам варто розійтися.

Дружина вирвала чашку з рук Романа і кинула її об стіну. 

– Якщо тобі це допоможе, то можеш все перебити, – відказав він. – Одним словом, квартиру залишаю тобі із донькою. Це все. Бувай.

На жаль, жодні вмовляння Аріни не змогли змусити чоловіка залишитися. Після розлучення вона також нічого від нього не отримала. Юристи про все подбали заздалегідь. 

Згодом подруги лише скидали їй фотографії Роми з молоденькою вісімнадцятирічною блондинкою.

Аріна залишилася одна з дитиною на руках. І що їй робити? Вона ж нічого не вміє. Навіть написати резюме дівчина затруднялася. Та й що вона там може написати? Однак життя продовжувалося.

***

Ми познайомилися в таксі. Я люблю поговорити з цікавими людьми. Аріна, яка була водієм машини, одразу викликала у мене багато запитань. 

Дівчина розповіла, що після всіх перипетій пішла до психотерапевта, а потім одного дня побачила таксі з жінкою за кермом. Вона запитала в неї, як вона почала так працювати. З цього все й почалося.

Так, Аріна нічого не вміла і нічого не знала. Однак вона впоралася зі всіма труднощами і не опустила руки. Зрештою вона не мала права це робити, бо несла відповідальність за ще одне життя. 

Пишаюся такими людьми, які навіть після невдач здатні визнати свої помилки і все змінити!

А що ви думаєте про долю Аріни?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector