Ідеально біла пластикова поверхня в домі – реальність? Так, навіть без дорогої хімії!

Білосніжні новенькі пластикові деталі занадто швидко втрачають первинний вигляд? Чи це вмикачі, або ручка холодильника, панель мікрохвильової печі чи будь-що із білого пластику. Жовтизни та забруднення на такому не оминути, адже сонячне проміння, контакт людини із цими предметами дає про себе знати. Та є засоби, які допоможуть очистити поверхні, подарувавши їм первозданний вигляд.

Ось декілька засобів, які знешкодять цю неприємність:

  1. Змочіть в оцтовій есенції концентрацією 70-80% губку і потріть пожовклі місця на пластику. Через 5 хвилин губку обполосніть в воді й ще раз протріть поверхню. Засіб відмінно розчиняє і жир. Важливо: працюйте в рукавичках!
  2. Господарське мило 72% Натріть брусок коричневого господарського мила на тертці з дрібними отворами. Додайте до стружки трохи гарячої води та перемішайте, щоб вийшла тягуча паста. Нанесіть її на забруднені місця, залиште  на кілька хвилин, потім змийте.
  3. Окислювач для фарбування волосся 12% Обробіть засобом забруднену поверхню за допомогою губки, залиште на 10 хв. Змийте. Для кращого результату – повторіть процедуру.

Зубна паста. Для господарських цілей підійде навіть найдешевша. Абразивні частинки продукту ефективно очищають шорстку поверхню підвіконня від забруднень, жовтизни та слідів від квіткових горщиків.

Ми не рекомендуємо використовувати засоби, що містять хлор, бо від контакту з ними – матеріал може жовтіти ще більше.

Якими засобами ви користувалися раніше? Поділіться своїм досвідом із виведення жовтизни на пластмасі.

Anna
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector