Після розлучення вона дізналася, що стане самотньою самостійною матір’ю

Ірина з Дімою одружилися зовсім молодими. Пристрасть їх закрутила неземна, а самим ще двадцяти немає. Але вони кивнули на юних Джульєтту з Ромео, одружилися. Батьки змирилися, хоч не по під’їздах ховаються.

Парі виділили кімнатку для початку спільного життя, самі батьки переїхали трохи далі, щоб не заважати. І молодь раптово зрозуміла, що побут сильніший від любові, коли не вмієш нічого, крім як лежати і дивитися один на одного. Адже мами-помічниці поруч немає.

Парочка почала лаятися, і з кожним разом скандали посилювалися. Ірина жбурляла в стінку посуд, Діма лупив кулаком по столу – не допомагало. Молоді терпіли два роки, але життя не налагоджувалося. Одяг сам себе не купував, тарілки самі собою не милися.

Ірині набридло. Вона подала на розлучення.

Через місяць виявилося: ще недавно дружина, тепер вона стане самотньою самостійною матір’ю. Але Іра не хотіла назад до чоловіка, який сенс від такого непотрібного в побуті помічника? Про дитину вона, звичайно, повідомила, адже він мав допомагати хоча б фінансово. Одна б Ірина не впоралася.

Діма намагався використати цей шанс і відновити сім’ю, але Іра була налаштована досить жорстко: назад у свій шлюб вона не хотіла. А на 5-му місяці вагітності вона зустріла іншого чоловіка, який її полюбив всім серцем. Вагітність його не особливо злякала, буває і з багатодітними матерями одружуються. А ось любов в парі трапляється не часто. Він запевняв, що любить Іру всім серцем, тому вони почали жити удвох.

Як тільки Аня народилася, Діма зачастив до неї, то грошей принесе, то іграшку купить. Він намагався зловити кожен момент з дівчинкою, аби відчути себе батьком. Але Валерію, новому чоловікові, це не подобалося.

Іра намагалася уникати сварок, у неї навіть виходило. 

В 3 роки Аню віддали в дитячий садок, а Діма частенько забирав її на вихідні, підтримував зв’язок. Так і повелося.

Але в чергову п’ятницю, коли Іра з Валерою проводили разом вечір, їй зателефонувала завідувачка. Виявилося, Аня досі в садку, вже восьма година і вихователь вже 2 години як повинен відпочивати. Іра була шокована, кинулася за донькою, намагаючись додзвонитися Дімі. На жаль, той не відповідав.

Іра була розлючена, та ще й Валерій кудись подівся, поки вона за Анею їздила.

Тільки через годину до неї подзвонив колишній чоловік. Іра схопила трубку і висловила йому все, що накипіло. Коли вона зупинилася перевести дух, голос в трубці повідомив їй: Дмитро потрапив в аварію, він в комі.

Іра сама не думала, що буде так гірко плакати. Що їй важливо, щоб він жив. Вона дочекалася свого співмешканця і кинулася до лікарні, не запитавши, де він пропадав стільки часу. Їй було все одно.

У лікарні вона забрала речі Діми і телефон, взяла список необхідного … У телефоні Іра до сих пір була записана, як “Кохана”, їй стало ще гірше. Адже вони потрібні були один одному, і нехай навіть зопалу розлучилися – цю помилку потрібно було виправити.

Але Валерій закрутив їй голову. Поки Іра пропадала в лікарні – доглядати за Дімою більше не було кому, – вона багато дізналася про свого співмешканця. Точніше дізналася, куди він пропадає. І що в Ірі він найбільше любить її житло …

Але це було вже неважливо. Адже її коханий отямився – і щасливий був, що вона поруч. Сказав їй тільки, що повернувся погляд, як в день весілля. І що вони більше не повинні розлучатися.

Іра з чоловіком більше не сперечалася. Адже щастя легко злякати.

Ви підтримуєте рішення Дмитра та Ірини почати все спочатку?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector