— Іро, вибач, але нам треба розійтися. Я не можу піти наперекір волі батьків. Вони хочуть мати невістку з вищою освітою

Закоханими вони були ще зі школи. Ірина та Сергій навіть не соромилися своїх однокласників та на випускному вечорі пообіцяли що будуть разом все життя. Та знала Іринка і те, що батьки її хлопця не дуже любили її, а все через фінансову нерівність! Сергій був з дуже впливової та багатої сім’ї, а Іринка… Її батько любив часто випити зайвого, ніколи не працював. Мама все тягнула на своїх плечах.

Коли вирішувалися доля пари, то Сергій точно знав, що йде навчатися у місто в університет, тому бачилися рідно з Іринкою.  Минуло 9 місяців навчального року і Сергій на канікули приїхав до дому. Сказав, що буде приходити зі сватами, аби просити руки і серця Іри.

Цілу ніч мама дівчинки провела на кухні, аби догодити гостям, аби її донька була щасливою.

З самого ранку у вікно хтось почав стукати. Іринка все одно не могла заснути всю ніч, тому почула цей звук і побігла виглянути хто це, а там був її Сергійко.

— Іро, знаєш, ми розходимося, вибач. Просто мої батьки вимагають, аби моя майбутня дружина була розумною, мала хорошу освіту, тому я не можу перечити їхнім словам. Так, я люблю тебе, але батьків я поважаю.

Більше нічого бідна Іринка не почула. Їй здалося, що це кінець. Кінець її життя та хороших емоцій. Все потекло, розбіглося та стало таким не суттєвим. Ніхто не міг підтримати бідолаху. Все село було за Іру, а Сергія – палко осуджували.

Та минув тиждень і дівчина вирішила, що більше ніколи не хоче бачити Сергія, тому їде з села геть. Якраз подруга запросила на роботу за корон. Чому не погодитися? Пробула там Іринка ціле літо, цілу осінь і зовсім не рвалася до дому.

У прекрасну дівчину закохався Олексій, який мав серйозні наміри і запропонував одружитися з нею.

Ямна річ, Іринка не була дуже закоханою, але відповіла взаємністю. Батьки хлопця були простими людьми, які відразу полюбили та прийняли Іринку, як свою. Це було вкрай важливим для дівчини після випадку з батьками Сергія.

Там і зосталася на постійне прожиття, а Олексій насправді обожнює та леліє свою жінку.

На жаль, їхній шлюб тривав всього 10 років. Їхнє кохання розірвала хвороба, яку ще не навчилися виліковувати повністю – рак.

Залишився у неї син та дуже старенька свекруха. Ірина брала максимальну навантаженість на роботі, аби хоч якось зводити кінці з кінцями.

На днях Ірина отримала запрошення від подруги – зібратися на зустрічі випускників, погодилася. Там певна річ побачила і Сергія, своє шкільне кохання. Чомусь, Іринка думала, що не зможе дивитися на нього, бо досі кохає, та при самій зустрічі зрозуміла, що все дуже змінилося. Тепер, Сергій часто пиячить, а у селі його ніхто не поважає!

Однокласниця розповіла для Іри, що Сергій уже тричі одружився і в кожному шлюбі має по двоє дітей. Дивно те, що жодна з жінок не мають вищої освіти і ніхто не є з багатих сімей! Сам він працювати не любить, тому досі сидить на шиї у батьків.

« Якби мені цю інформацію знати у 17, а не у 40. То чи плакала б я тоді? Ні хвилинки не шкодую, що все так вийшло! Я знаю, що таке сімейне щастя і що це таке відчувати чоловічу любов, а з ним – немала б і половини того! Наша доля не нами написана, тому вона краще знає хто і для чого народився та розвивається!».

А ви вірите у долю?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Anna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector