Із цим рецептом ваша святкова кутя стане найсмачнішою стравою столу!

Дні до Різдва вже йдуть у зворотному відліку. А господині, що тільки-но оговтались після Нового року, збираються із силами, щоб створювати нове свято. За вікном сніг – це тішить. Втім, ще один не менш важливий “компонент” святкування  Різдва – стіл. Точніше, традиційні дванадцять страв, що до нього подаються. 

Ви здивуєтесь. Хоча й це звучить гордо, 12 страв, насправді, їх приготувати вкрай легко та швидко. Що не менш важливо, ваш гаманець теж не постраждає, страви ж скромні та пісні! А ми розпочнемо ділитись своїми секретами приготування куті.

Готуємо кутю

Крок перший – ретельно промиваємо мак, запарюємо його гарячою водою та залишаємо на 3 години.

Зауважте, при виборі пшениці надавайте перевагу тій, зерна якої попередньо очищені. Це суттєво зекономить вам час. Звісно, спершу пшеницю необхідно промити. Потім варимо її на повільному вогні до м’якості. Періодично доливаємо гарячу воду.

До охолодженої каші додаємо мед/цукор за смаком. Рекомендуємо давати підсолоджувача замало, щоб згодом кожен із гостей зміг “зробити” кутю на свій смак.

Тим часом, розтираємо готовий мак до стану отримання молочка. Додаємо до нього трохи меду та підсмажених до хрусткої скоринки горіхів. Рекомендуємо також збагачувати свою кутю сухофруктами на власний розсуд. Втім, родзинки та курага повинні стати незамінними. І нехай вам смакує!

А які таємниці у приготуванні куті знаєте ви?

AnnaM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector