Казка в реальності. Дивовижі Ісландії

Ісландія. Від однієї назви, ти розумієш, що це дивовижна природа, яка є не типовою, зі своїм характером та розумінням сенсу. Вулкани, які ревуть, приголомшливі фіорди, гострі гори та льодовики — все це можна побачити в цій країні.

Готові до подорожі? Поїхали!

Перше місце, яке ми відвідаємо — водоспад Літланесфосс

Літланесфосс, неначе, розділяє на дві частини брил застиглої лави, яка протягом тисячоліть сформувала величезні базальтові колони. Вони прикрашають виступи й береги водоспаду, що надає йому фантастичного вигляду. Це місце дуже популярне у фотографів, але підібратися до нього проблематично, тому зробити вдалий кадр — рідкість.

Долина Ландманналаугар

Виглядає так, наче художник працював над цим твором роками. Опинившись тут, можна відчути, ніби потрапив на іншу планету, тому сприяють фантастичні пейзажі; гори, пофарбовані в різні кольори; цілющі водойми, з парою, що підіймається над їх поверхнею. Ласкаво просимо в Ландманналаугар — регіон на півдні Ісландії!

Гора Кіркюфетль

Льодовикова лагуна Йокюльсарлон

Єдине місце в Ісландії, де айсберг можна побачити зблизька. Слова зайві — краса!

Будиночки в Ісландії

На деяких фермах в Ісландії до цього часу живуть в спорудах з дикого каменю та торфу. Або використовують такі будівлі в туристичному бізнесі, як гостьові будиночки.

Потонути в люпинах

Пів острів щедро засіяний квітами кольору неба. Об’єднавшись із водами та горами, утворили божественний німий оркестр.

Сподобалась подорож? Хочете відвідати ці місцини?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: