Казка в реальності. Дивовижі Ісландії

Ісландія. Від однієї назви, ти розумієш, що це дивовижна природа, яка є не типовою, зі своїм характером та розумінням сенсу. Вулкани, які ревуть, приголомшливі фіорди, гострі гори та льодовики – все це можна побачити в цій країні.

Готові до подорожі? Поїхали!

Перше місце, яке ми відвідаємо – водоспад Літланесфосс

Літланесфосс, неначе, розділяє на дві частини брил застиглої лави, яка протягом тисячоліть сформувала величезні базальтові колони. Вони прикрашають виступи й береги водоспаду, що надає йому фантастичного вигляду. Це місце дуже популярне у фотографів, але підібратися до нього проблематично, тому зробити вдалий кадр — рідкість.

Долина Ландманналаугар

Виглядає так, наче художник працював над цим твором роками. Опинившись тут, можна відчути, ніби потрапив на іншу планету, тому сприяють фантастичні пейзажі; гори, пофарбовані в різні кольори; цілющі водойми, з парою, що підіймається над їх поверхнею. Ласкаво просимо в Ландманналаугар – регіон на півдні Ісландії!

Гора Кіркюфетль

Льодовикова лагуна Йокюльсарлон

Єдине місце в Ісландії, де айсберг можна побачити зблизька. Слова зайві – краса!

Будиночки в Ісландії

На деяких фермах в Ісландії до цього часу живуть в спорудах з дикого каменю та торфу. Або використовують такі будівлі в туристичному бізнесі, як гостьові будиночки.

Потонути в люпинах

Пів острів щедро засіяний квітами кольору неба. Об’єднавшись із водами та горами, утворили божественний німий оркестр.

Сподобалась подорож? Хочете відвідати ці місцини?

Anna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector