Праска вже не так добре виконує свої функції? Не поспішайте позбалятися від неї. Її ще можна реанімувати

Прасування посідає одну із важливих ланок нашого охайного вигляду. Чимало господинь бажають, аби прасувати було легко та в задоволення.

Але що ж робити, коли праска розгладжує пом’ятий одяг не так професійно, як раніше? Як прибрати пригар на підошві утворений від синтетики або пластику?

А ви знали, що для нового життя праски, зовсім не потрібно купувати спеціальні суміші чи олівці? Достатньо лише декілька продуктів, які є у кожному домі. Та для початку, з’ясуйте причину незадовільної роботи пристрою. Можливо, це накип із середини. Кнопка для самоочищення погано справляється зі своєю функцією, саме тому застосуйте наступні поради:

  1. Знадобиться вода і звичайний столовий оцет в рівних пропорціях. Залийте рідину в праску, поставте прилад вертикально, а потім просто ввімкніть. Залиште так на 10 хвилин. Прилад буде включатися-вимикатися десяток разів. Потім випускайте з нього пар. Після залийте звичайну дистильовану воду і повторіть процедуру.
  2. Розчиніть пакетик лимонної кислоти в склянці теплої води. А тепер просто повторіть процедуру, як у випадку з розчином вище.
  3. Газована мінеральна вода – також стане у пригоді. Заповніть резервуар праски по вінця і повторіть всі дії із пункту 1.

Аби надалі запобігати утворенню накипу, рекомендуємо використовувати тільки фільтровану воду. Також, повторюйте одну із вище перелічених процедур один раз на два тижні.

Як очистити праску від пригару на підошві?

  • З’єднайте соду й оцет до стану густої кашки. Нанесіть отриману масу на підошву приладу, а потім протріть чистою тканиною
  • Також ефективним  засобом у боротьбі – біла зубна паста. Видавіть трохи пасти на нагріту підошву. Протріть.
  • Змішайте воду з оцтом в рівних обсягах. Увімкніть прилад і виставте мінімальну потужність. Використовуючи змочену в розчині ватяну паличку, протріть всі отвори.
  • Висипте  на аркуш фольги – сіль. Увімкніть прилад і виставте мінімальну потужність. Пропрасовуйте сіль до очищення поверхні праски.

Аби прасування завжди було в задоволення, радимо при найменших забрудненнях праски – усувати його. Це продовжить вік самого пристрою і вашого одягу.

Гарного дня!

Зберігайте собі та діліться із друзями порадами, аби життя було простішим!

А як ви доглядаєте за своєю праскою? З якими незручностями стикаєтесь під час прасування?

Anna
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector