Новий мутант в кіновсесвіті Marvel?

Круто, правда ж? 

Це, мабуть, все, що фанати Кіану Рівза могли коли-небудь вимагати. До сих пір у Рівза був чудовий  успішних рік, завдяки Джону Уіку.

Таким чином, приєднання до всесвіту (MCU), безумовно, є ще однією вишенькою на торті. Відомо, що всесвіт Marvel має безліч дивовижних акторів, від Тоні Старка і Тора, до доктора Стренджа і багатьох інших.

Відповідно, фанати стали свідками того, як RDJ зайняли місце в більшості фільмів в MCU, і він виконав зіркову роботу. І тепер, коли Дісней купив Лисицю Marvel, він відкрив нові двері. Зокрема, такі фанати, як я, з нетерпінням чекають, щоб побачити мутантів, які прокладуть свій шлях в MCU, особливо після того, як Dark Phoenix офіційно закінчився.

Цього року Кіану Рівз потрапив на всі заголовки і був відзначений як інтернет-хлопець. Однак ходили чутки, що Рівз спілкувався з Marvel. Тепер у нас є деяка інформація з цього питання. Репортер Брендон Девіс розпитав Кевіна Фейдж про Кіану:

«Актор, про якого я хочу вас запитати. Кіану Рівз: ви, з ним що-небудь обговорюєте? »- запитав Девіс.

І Фейдж відповів: «Ми розмовляємо з ним майже про всі наші фільми», – сказав Фейдж. «Я не знаю, коли (якщо це взагалі коли-небудь трапиться) він приєднається до MCU, але ми дуже хочемо знайти правильний спосіб зробити це».

Ви будете раді побачити Кіану Рівза в компанії Marvel?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector