Кішка жила при лікарні і іноді з’являлася біля вікна їх палати без кошеняти. Вона сідала на широкий карниз і з цікавістю заглядала в палату

У лікарняній палаті було тихо і нудно – всі лежали, втупившись у телефони. Олена ж відклала свій в сторону – втомилися очі. Її місце було біля вікна і вона, підклавши подушку під спину, почала спостерігати за лікарняним двором.

Там нічого цікавого не відбувалося, а потім на траву вийшла кішка з кошеням. Малюк уже трохи підріс і він весело грався. Мама, озирнувшись на всі боки, взяла участь в цій грі. Вони бігали, боролися, повністю зайняті один одним і не звертаючи уваги ні на що навколо.

Олена захоплено спостерігала за ними – це було набагато цікавіше, ніж «сидіти» в телефоні. Вони були такі безтурботні, такі щасливі, що дівчина мимоволі їм позаздрила. Вона лежала на збереженні і все, що було пов’язано з дітьми, нехай навіть і з котячими, її дуже цікавило і розчулювало.

Кішка жила при лікарні і іноді з’являлася біля вікна їх палати без кошеняти. Вона сідала на широкий карниз і з цікавістю заглядала в палату. Жінки завжди знаходили, чим пригостити кішку, а вона найбільш ласі шматки забирала з собою. Всі знали, що це для її єдиного малюка.

А одного разу кішка зайшла в палату – вона насилу встрибнула на карниз і з важким стуком зістрибнула вниз. В зубах у неї бовталося кошеня. Він був уже досить великим і мамі-кішці важко було його тримати. Кошеня хрипіло, воно по своєму плакало.

Кішка цілеспрямовано відправилася до порожнього ліжка. Вона зробила спробу застрибнути на нього. Одну, другу … Але дорогоцінна тяжкість в її зубах заважала їй зробити це. Жінки як заворожені спостерігали за нею, не рухаючись з місця.

Медсестра, заглянувши в палату, почала виганяти кішку, але та, ухиляючись від неї, вискочила в хол і просто залетіла на низький диван, що стоїть там. Медсестра простягнула руку, щоб скинути її, але зустріла такий відчайдушний погляд, що її рука одразу опустилася.

Кішка закрила собою кошеня і беззвучно вищирилася. Її поза одночасно висловлювала загрозу, прохання і бажання захистити свою дитину. Яка розпласталася під нею з напівзакритими каламутними очима, продовжуючи хрипко попискувати, розриваючи серця вагітним жінкам, які прибігли з палати. 

Медсестра розгублено стояла поруч, не знаючи, що ж робити. Кішка прийшла не просто так, люди були її останньою надією. Але і тварині не місце в медичній установі …

– Так що ж ви стоїте! – Олена похитала медсестру за плечі.

– Медик ви чи ні? Подивіться, що з ним, а якщо потрібно, я заплачу за огляд і медикаменти.

Жінки поруч захвилювалися і всі як одна заявили, що не залишаться в стороні і скинуться всі разом. Адже вони як ніхто, розуміли зараз цю кішку. Медсестра дбайливо просунула під кошеня долоню, кішка посторонилася і дозволила їй це.

Вона бігла за медсестрою, забігаючи вперед і тривожно задивляючись тій в обличчя. Коли перед кішкою зачинилися двері кабінету, вона лягла впритул до неї, уткнувшись носом в вузьку щілину між дверима та підлогою.

Хвіст стурбовано ходив з боку в бік, а сама кішка витягнулася в струну, намагаючись розчути те, що відбувалося за зачиненими дверима. Олена зателефонувала чоловікові і попросила його привезти готівку, а то ж голосно заявила, що готова оплатити рахунок за кошеня, а з собою толком і грошей то немає.

Кішка нарешті відскочила від дверей … Вона відкрилася і вийшов молоденький лікар.

– І що ви жіночки, тут зібралися? – весело поцікавився він.

– Все зі «звіром» добре буде, просто протермінованою їжею більше не треба годувати кішок, якщо самі не їсте, не годуйте навколишніх. Хто нагодував поганню кошеня?

Жінки мовчали … Багато хто кидав у вікно кішкам їжу, яку не змогли доїсти самі, але ось чия послужила причиною, ніхто не знав.

Кошеня провело ніч в холі, разом зі своєю мамою – їм дозволили. А вранці, переконавшись, що тепер все добре, їх повернули на подвір’я. Кошеня йшло самостійно, лапи у нього поки що роз’їжджалися від слабкості, але воно цілеспрямовано вийшло на вулицю і впавши на траву, підставило свої боки теплому сонцю.

До самої виписки Олена спостерігала за ними у вікно, вона не переставала захоплюватися меткою кішкою, яка зрозуміла, що її дитині можуть допомогти тільки люди і змогла довірити його їм …

Ви б допомогли кішки, якби опинилися в схожій ситуації?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector