Кохайте її безумовно, так, як вона кохає вас… або відпустіть

Чи виникало у вас відчуття, що вами нехтують? Ваш партнер не цінує вас, хоча ви намагаєтеся подарувати йому свою безумовну любов. 

Тільки не варто розчаровуватися. Адже в подібній ситуації опиняється багато жінок, які віддають все, а натомість отримують набагато менше. Партнер просто не готовий відповісти взаємністю. Можливо, у нього немає таких сильних почуттів або ж він звик до такого стану речей. 

У будь-якому разі кожна жінка варта того, щоб нею дорожили й захоплювалися. І тут не може бути жодних винятків чи компромісів. Адже якщо чоловік не проявляє належної любові, то він не заслуговує своєї обраниці.

Звичайно, стосунки не бувають ідеальними. Кохання неможливе без суперечок чи непорозумінь. Однак вони завжди повинні закінчуватися хепі-ендом. Будь-який конфлікт, почуття гордості і бажання мати рацію не мають ставати вам на заваді до взаєморозуміння.

Партнери за замовчуванням повинні дбати про почуття один одного. Їхні стосунки будуть міцними й щасливими лише тоді, коли вони усвідомлять, що є одним цілим. Відповідно у них одна радість на двох, як і одне горе.

Пара має злагоджено рухатися вперед й розвиватися. Любов не терпить егоїзму, який змушує дбати лише про власні досягнення та бажання.

Не тримайте свою другу половинку, якщо ви не можете пообіцяти, що будете поруч в горі й радості. Відпустіть партнера, якому ви не можете відповісти такою ж безумовною віддачею.

Кохання змушує нас приймати іншу людину такою, як вона є і цінувати все, що вона робить. Воно штовхає на вияви турботи й уваги. Хочеться пізнати свою другу половинку і зазирнути їй глибоко в душу. Для цього не шкода ні часу, ні зусиль.

Якщо ви не готові до цього, тоді дайте іншій людині можливість знайти своє щастя. Адже вона не заслуговує вашого зневажливого ставлення і не повинна страждати. Зрештою, її терпець не вічний. Одного дня, після всіх заподіяних ран, вона все ж підійметься з колін і піде. 

Чи згідні ви з цією думкою?

Vasylyna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector